Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tegyek fel strasszkövet...

Hogy tegyek fel strasszkövet a körmömre, hogy a lehető legtovább kibírja? Nem sima kis matricát, hanem domború felületű műanyag strasszt, persze az alja lapos.

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én műköröm ragasztóval szoktam (mielőtt valaki belekötne, tudom, hogy károsítja a körmöt:P) és utána átmegyek rajta párszor átlátszó körömlakkal!
2008. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy,ha van neonlámpád meg zseléd,felragasztod,vagy beleteszed a körömlakkba és elég ha húzol rá egy vékony réteg zselét és tartós lesz,ha nincs,akkor csak azt tudom mondani én is,mint az előttem válaszoló.:)
2008. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az a zselé? oks tudom mi az, de körömmel kapcs még sosem halottam ezt a szót. Hol kapok oylan zselét?
2008. dec. 21. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A zselét felejtsd el abba csak szakember tudja beletenni ugy hivják h felületi v beépített diszítés (műköröm)A műkörömragasztó jó és rá a fedőlakk csak nem olyan tartós egy alkalomra viszont kiválló.műkörömragasztótól nem lesz semmi baja a körmödnek csak a pillanatragasztótol sak azt neeeee:)
2008. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!