Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium gyantázás után?...

Szolárium gyantázás után? (bővebben)

Figyelt kérdés

Pénteken megyek szoliba (életemben először) és vasárnap megyek kozmetikushoz aki legyantázza a kezem, lábam és kiszedi a szemöldököm.

Aztán hétfőn vagy kedden megint mennék szoliba hogy legyen színem jövőhét péntekre (akkor lesz a szalagavatóm).


Ez így belefér?

Mert hallottam valami olyasmit hogy gyanta után nem jó szoli vagy fordítva, nem is tudom.. :) KÖszi a válaszokat.


2011. nov. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Jól emlékszel,gyanta után nem jó,de szerintem csak közvetlen utána nem lehet szolizni.

Azért a kedd már belefér,sőt rátolhatsz még szerdán is,úgy péntekre jó leszel!:)

Visszatérve a gyanta-szoli viszonyára,megmagyarázom miért nem jó,így legalább megjegyzed,melyik után melyiket lehet.:)

A gyantázás,eltávolítja a bőröd felső hámrétegét,így az vékonyabb és sérülékenyebb lesz. Így a szoláriumban rendszerint leég az a bőrfelület és igen nehezen gyógyul,ha egyáltalán eltűnik maradéktalanul.

Kellemes barnulást!:)

2011. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :))


Tehát akkor a sorrend: péntek szoli, vasárnap gyanta, kedd szoli, szerda szoli.


És nem fogok tőle rákvörös lenni vagy ilyesmi?

Mert mivel még sosem szoliztam elég világos bőröm van meg ekcémám is bár azt most kezelem hogy tudjak menni szoliba, mondjuk azt hallottam hogy jót tesz az ekcémának ezt egy ismerősöm mondta aki szintén ekcémás.

2011. nov. 23. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyantázás után se a napfény se a szoli, sem pedig a víz nem tesz jót, nagyon irritáló hatású lehet, úgyhogy próbálj gyantázás előtt tusolni, utána pedig másnap. Ekcémára a legjobb a shea vaj vagy az aloe vera gél...tudom, nem volt kérdés, csak hátha segít.
2011. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ekcémára van 6 fajta kenőcsöm meg többfajta gyógyszerem helyzettől függő mikor mit kell használnom.


Bocsika de a válaszodból nem tudom kivenni teljesen, akkor ez a felállás amit az imént mondtam megfelel?:)

2011. nov. 23. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Na Én vagyok az első! Jól értelmezted a sorrendet igen!:)

Ha első szolizó vagy,akkor segíteni fognak ott,hogy elsőre hány percre menj be,majd a másodikat már el tudod Te is dönteni. Attól függ milyen gépbe fogsz menni,tehát ez a lényeg,ez szabályozza,hogy hány percre aktuális.

2011. nov. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam bent kedden, időpontot akartam kérni de azt mondták nem muszáj.

6 percet ajánlott a csaj és állószoli valami bioizé csövek vannak ami kevésbé káros. :)

Köszike.

2011. nov. 23. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor attól nem kell félned biztos az uniós 3-as csövekkel vannak már felszerelve,ott elvileg meg sem éghetsz!:)

Viszont azért ha látványos eredményt szeretnél,akkor úgy csináld,hogy egy kicsit megpirosodj.Az másnapra bebarnul!

Sok sikert,majd számolj be! Első voltam.

2011. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :))
2011. nov. 24. 14:58
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos bementem 6 percre és tökre megnyugtató volt vagy nem is tudom :)) vészesebbre számítottam, bár azt a 6 percet végigimádkoztam Xd

Szoval már csak azt kell túlélnem hogy kedden és szerdán ne legyen gond hogy egymás után két nap megyek.

2011. nov. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!