Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek van sminktetoválása...

Akiknek van sminktetoválása (pl szemöldök), a kivánt szinerősség már a pörk leesése után megvolt, vagy csak a második korrekciós tetoválás után?

Figyelt kérdés
Én szombaton csináltattam sminktetoválást (szemöldök),most még nagyon sötét és pörkös.Várható,hogy még először elég halvány lesz?A kozmetikusom azt mondta,majd 4 hét múlva menjek vissza,ha szülséges újraüti az egészet,ez benne van az árban.
2011. nov. 21. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szemhéjam van tetolva. Másodjára lett szép.
2011. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*tetoválva
2011. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én satírozott szemöldök tetoválásom a 3. ütésre érte el végleges színét, előtte világosabb volt.

Szóval az első tetoválás, átütés után, amikor lepotyog a varr, az még nem a végleges színe, be fog sötétedni egy kicsit. De kell a 2. átütés, mert előfordul h egy kis festék a varral együtt kiesik, v nem egyenletes a színe. Szóval ne pánikolj ha két-három hét múlva még úgy érzed nem az igazi, a korrekció sokat számít. Mindenképp menj vele vissza!

2011. dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!