Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Mindenfélét írjatok!:)

Alak,hajhossz,hajszín,szemszín,öltözködés,stb.


Ja,és olyat meg légyszi ne írjatok,hogy meztelen csajok tetszenek... :D


Képet is linkelhettek. :)

Köszi. :)


2011. nov. 20. 20:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Selena Gomez. Ő tetőtől talpig. Amúgy pedig, azok akik természetesek.
2011. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
nekem az ideál: 175 cm körüli vékony, szőke, vagy fekete, esetleg sötétbarna hajú lány jön be. a szem nagyon fontos, színre talán a zöldesbarna meg a kék szemek jönnek be, de a lényeg hogy minél szebb legyen. öltözködésileg a legfontosabb hogy igényes legyen. nekem pl a tornacsukák (télen vékonyabb csizmák) jönnek be, szűk farmer ami kihozza a szép lábakat (esetleg cicanaci ha nem néz ki túl pics*san benne. a felső női öltözködésben szar vagyok, de az a lényeg hogy ránézzek és tetsszen + diszkréten hozza ki a női formákat is. Bírom a vicces, EGÉSZSÉGESEN "perverz" (jobb szókapcsolatot sajna nem találtam rá), házias lányokat- tökre tetszik ha egy lány tud sütni főzni, meg gyakran takarít meg ilyenek. Elsőre ennyi jutott eszembe
2011. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok pasizós, én csak megkérdeztem,hogy milyen lányok tetszenek.
2011. nov. 21. 20:15
 24/34 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: pont úgy akarok kinézni mint Selena Gomez. A szüleimnek is mondtam és ők azt mondták,hogy hasonlítok rá. Hát szerintem nem :'D

Utolsó: nagyjából ilyen vagyok :)

2011. nov. 21. 20:16
 25/34 anonim ***** válasza:

vv seherezádénak

pitbull arca van de azért az alakja jó

2011. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hát azért néznék ki úgy mint ő. :)
2011. nov. 21. 21:14
 27/34 malacka007 válasza:

nincs zsánerem konkrétan.

az elengedhetlen követelményeim: alcsaonyabb legyen tőlem,legyen hosszú haja és lehetöleg vékony.

2011. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ha hasonlítasz Rá küldhetsz képet:D (Selenára)
2011. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Már az is baj ha nem vagyunk pedók?
2011. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szeretem a barna, hosszú hajú lányokat. A barnát a hajszínre értettem. :D Cuki, ha még ráadásul göndör is. Szemszín kék, vagy barna, ha zöld akkor huh. :$ A szemcsis lányok nagyon aranyosak, eddig legalább is csak ilyenekkel találkoztam. Magasságra hát nem árt, ha legalább 170 cm, mivel én 195 vagyok. :D Legyen hűséges és jó lelkű. Ne cigizzen és ne is igyon, én sem teszem. Öltözködés nálam mindegy, nem az számít, hogy mi van rajta hanem az, hogy hogy áll rajta! :) Ne legyen kövér, de azért a csontjai se zörögjenek. Nagyjából ilyen lányok tetszenek és ilyen lányt keresek, mivel most egyedül vagyok.


16 F

2011. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!