Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Mindenfélét írjatok!:)

Alak,hajhossz,hajszín,szemszín,öltözködés,stb.


Ja,és olyat meg légyszi ne írjatok,hogy meztelen csajok tetszenek... :D


Képet is linkelhettek. :)

Köszi. :)


2011. nov. 20. 20:53
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
A belsőt kihagytam.. :)
2011. nov. 20. 20:54
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a Whoopi Goldberg stílusú csajok tetszenek!35f
2011. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
2011. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
39%
Közepes magasság,kicsit húsosabb de legyen alakja,barna ápol hosszú haj,szép mosoly.Szemszín mind 1 számomra:) Bejön ha egy csajnak feketén ki van húzva a szeme, 2 kislányos coffba fogva hordja a haját.Orrba egy kis pöttypiercing is bejön:) Stílusra a kicsit vagányabbak jönnek be.Ne legyen plázapi..ás de ne is túl fiús.Pl nyáron converse tornacipő,télen kicsit deszkéscipő de nem az a durung.Pólónál lehet kislányos minta mert az bejön.De ne legyen elegáns:DTehát ne akarjon érettnek,felnőttnek látszani. Viselkedésre ne legyen éretlen,de bolond,vidám,mosolygós legyen.Ne legyen otthonülős,de ne az a túl bulizós,és ha lehet ne cigizzen,ne b@sszon be minden hétvégén.A Pasijához hűséges legyen,olyan akiben meg lehet bízni. Már csak az a kérdés hogy van-e ilyen csaj?:D Nem túl nagyok az elvárásaim nem?:D
2011. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszó hány éves vagy?:)


Amiket leírtál azokból sok igaz rám:) hosszú barna ápolt hajam van, zöldesbarna a szemem(mondjuk te azt mondtad mindegy), az öltözködési stílus is nagyjából ilyen:), bár nekem nincs piercingem, nem igazán sminkelem magam. cipőnek én is tornacipőt hordok vagy deszkásat:),vidám mosolygós vagyok,bár azért én magasnak mondható vagyok:/:)

2011. nov. 20. 21:06
 6/34 anonim ***** válasza:

az álom lány nálam: 165cm barna haj kék szemmel babaarccal, szép fehér fog,ápolt, vékony karcsú formás alak, szóval nem anorexiásan vékony. (alakra+arcra VV Seherezádé)

Cicanadrágos, csőnadrágos csinos csizmával.

Belső: aranyos, szereplőegyéníség kissé visszahúzódó, barátságos, nem beképzelt, bűntudat érző és egyéb jó tulajdonságok.


Ha külsőre élő példát szeretnék mutatni az VV Seherezádé, szőke hajjal :D


UI: Nem hiszem hogy ilyen lány létezik, csak ehhez hasonló, 1 budapesti buszon látok minden reggel 1 lányt, aki ezeknek majdnem mind megfelel. :D

2011. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

alakra legyen vékony de formás, magasság annyi hogy 178 centi alatt legyen, hajszín mindegy de a sötét hosszú haj jön be leginkább, szemszín sem lényeg csak ha belenézek érezzek vmit fogjon meg benne vmi. fontos nekem a mosoly legyen szép mosolya és mosolyogjon sokat. stílusa mind1 lényeg hogy passzoljon hozzá és legyen jó kisugárzása


belső: mindenképp legyen őszinte nálam ez az 1., lehessen vele beszélni mindenről , legyen hűséges, megértő, legyen esze, ne legyen túlzottan visszahúzódó, legyen ragaszkodó, felszabadult, vidám,


káros szenvedélyek közül cigi , zöld , és pia időnként belefér



kb ennyi :D

18/F

2011. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Hát én neked csak pár dologra felelek meg:) mert magasabb vagyok mint 165 cm, barna hajam van és zöldesbarna szemem,bár a fogsorom szép állítólag,legalábbis a fogorvos mindig azt mondja:)


Egyébként nektek tetszenek a szemüveges lányok?

2011. nov. 20. 21:11
 9/34 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 20. 21:12
 10/34 anonim ***** válasza:
Nincs bajom a szemüveges lányokkal, mert jól is állhat :)
2011. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!