Szép vagyok? 13L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. nov. 3. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem szépvagy, és tényleg többnek tűnsz mint 13
2011. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szép vagy, egyedül a szemöldöködön változtatnék, mert az csúnya. A belső része szőrös, a felfelé álló szálakat szedd ki, aztán hirtelen ívben folytatódik és elvékonyodik, olyan mintha állandóan csodálkoznál, ahogy a rajzolt szemöldököknél.


Valami ilyesmire gondoltam, szögletesre

[link]

2011. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szép vagy, csak ne próbálj meg divatos lenni mert az nagyon gáz. Az a szemüveg rémes, bárkit rondává képes tenni, téged is.
2011. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szép vagy, de borzalmas a 2. képen az összeállítás.


16/L

2011. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen, szép vagy. bár simán mondtalak volna 18nak is a kép alapjan.
2011. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Átlagos. Nincs benned semmi kiemelkedő, de csúnya sem.

De a stílusérzéked (hiánya) miatt inkább nevetséges vagy. Az első képen tényleg bárgyúnak tűnsz, a második képen pedig viccnek. :D

Varázsolj valami gondolatot a fejedbe, akkor nem lesz üres a tekinteted, mosolyogj, és ne akarj úgy öltözni, mint egy kitartott titkárnő, egy ízléstelen tinivel keverve. Nem áll jól.

Egy kevésbé erőltetett összeállításban szimpatikusabb lennél, és emiatt szebbnek is tűnnél.

De 13 vagy, inkább most nézz ki idiótán, mint később. :D Pár év múlva tuti jókat röhögsz majd a mostani magadon. xD

2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!