Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a fogszabályzás?

Fáj a fogszabályzás?

Figyelt kérdés
És van olyan ami nem igazán látszik ? Ha igen ,akk mennyibe kerül ?:/
2011. okt. 28. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ha jól tudom mait belülre kell ragasztani, és nem látszik. De szerintem azzal sincs baj ami látszik, legalább észreveszik rajtad hogy igényes vagy és bevállaltál egy fogszabit.


Fáj-e? Hát, eleinte igen, de ki lehet bírni, egy idő után meg már el is felejted hogy fent van. Érdemes megcsináltatni.

2011. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az gyerekeknek is van ?? Mert én még csak 12 éves vagyok..
2011. okt. 28. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeknek is van. De az orvos lehet hogy azt mondja, hogy majd később rakja csak fel, mert ha úgy látja, hogy még rendeződök a fogsorod, akkor várni kell vele, hogy aztán hatékonyabb eredménye legyen a fogszabályzásnak.

Valóban fájdalmas tud lenni olykor, de az eredményért mindenképpen megéri.

Első válaszolónak igaza van, van belső fogszabályzó, de ez jóval drágább és nem ajánlatos, mert alapból szinte minden étel bele megy és ha a fogsorodon belül van, akkor nehezebb tisztítani. Ha már mindenképpen szükséged van rá, felesleges rejtegetni, hogy van, szerintem ha nem is minden 2. tininek van/volt, nagyon sok embernek igen:) Abszolút nem szégyellni való. Inkább a fém látszódjon, mint a kapanyél a szádból:D:D

Illetve van még egy másikféle. Ez olyan, hogy kerámia fogszabályzó, tehát a fogad színével szinte egyező, ezáltal nem látszik annyira, viszont az ív - ami vízszintesen fut körbe a fogsorodon - minden esetben fém, tehát így is úgy is látszik, hogy van a szádban fogszabi.

2011. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és az mennyi ?? a kerámia..
2011. okt. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!