Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észre vettem, hogy a tizen...

Észre vettem, hogy a tizen évesek egy új betegséggel küzdenek! Sokuknak fázik a fejük! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy sokan sapkát hordanak a házban (nincs se hideg, se tűző nap ...). Ez valami betegség, vagy divat?
2011. okt. 23. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én most vettem egy új sapit, annyira tetszik és kényelmes, hogy otthon is rajtam van :D Ez divat :)
2011. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aham ... köszi! (Bevallom, nekem is sokszor jól esik a sapi melege!) :D
2011. okt. 23. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Aztán miért betegség az ha valakinek fázik a feje sapkát vesz? Nem az a hülye aki beveszi a fejébe hogy nem vesz sapkát semmiképpen és megfázik?Amikor hirtelen romlik az idő akkor megnő az orvoshoz fordulók száma mert sokan arra nem képesek hogy az időnek megfelelően öltözzenek fel!Nem ez az abnormális emberi magatartás?
2011. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

20:37 olvasd el még egyszer... azért sapkát hordani a házban?! odakint teljesen oké, de a lakásban? meg iskolában? Pár éve azért még tudták az emberek, hogy illene levenni. xD

Amúgy csak divat, meg ezzel nagyon menőnek érzik magukat. Hát egészségükre. Meg így nem gáz, ha két hete nem mostak hajat vagy valami. :D

2011. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! (utolso) Amugy az a neheny illeto evesnel sem veszik le a sapkat! Mondjum sokszor jol esik a sapi melege de ...
2011. okt. 24. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zsíros a hajuk és nem volt idő megmosni.
2011. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

férfi leveszi a kalapját, nő ehet étteremben kalapban is,templombaisbemehet vele.


én is hordok itthonsapit,mert sokat szaladok ki az udvarra,nem rángatom le állandóan.

Régen hálósapi is volt! :)


megyek meg is keresem a svájcisapimat, és hozok be benne 5 kiló kruplit.

2011. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!