Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mi a véleményetek...

LÁNYOK! Mi a véleményetek ennek a lánynak az arcáról?

Figyelt kérdés

Fiuk válaszai nem érdekelnek, kivéve, ha a sunáznám meg a szurnám féle elképesztően eredeti poénoktól értelmesebb választ adnak.

---

Szóval, mi a véleményetek a lány arcáról?Most a testet haggyuk, az nem érdekes. Milyen haj/smink áll jól az ilyen "tipusu" lányoknak?

http://www.youtube.com/watch?v=VVz_71VswDU


Előre is köszönöm :).


2011. okt. 19. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép
2011. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, gyönyörű macskaszemei vannak, mondjuk azért megnézném smink nélkül is, de szerintem ő úgy is szép.
2011. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos le fognak hurrogni, de borzalmas! A szemei nagyon szépek, ezt aláírom, de nagyon tégla feje van. Olyan mintha két darabból tették volna össze, a teteje szép nőies, az alja olyan pasis. Látszik rajta, hogy piszokul el van szállva a saját testétől, de hogy őszinte legyek nincs rá oka. Nem látom szebbnek az átlagnál, sőt... Ráadásul még ki is emeli az arcát ezzel a hajjal és mivel egyáltalán nem harmonikus az arca, ezért ez tovább fokozza a problémákat.


Nagyon szép kis lányt lehet belőle csinálni, ha nem lenne így elszállva magától, egy hosszú göndör haj nagyon jól ellensúlyozná a hiányzó finom vonásokat. Én mindenképp tompítanám az arcélek kemény vonásait és kiemelném a szemét, mert az nagyon szép.


Biztos vagyok benne, hogy le fognak hurrogni és sokan írják, hogy ez a nő gyönyörű. Nem az, átlagos, minden szempontból.


Férfi voltam.

2011. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, 16:16-os férfinak külön köszönet, a tényleg normális válaszért.

Várok még azért válaszokat.:)

2011. okt. 19. 16:19
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
sunáznám csak azért is:D
2011. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szépnek szép, de nem mondanám rá, hogy gyönyörű, sminkben szép, de anélkül lehet, hogy csak egy szürke kisegér lenne.


16/L

2011. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerintem nagyon szép

De látszik, hogy botoxos

2011. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
olyan átlagos 17/L
2011. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A videó alapján azt mondtam volna, hogy nem szép. A google-ban található képeken viszont szebb és sokkal fiatalabbnak néz ki.
2011. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Wow. A videóban gyönyörű arca van, pedig én nagyon kevés nőre mondok ilyet. Érdekes viszont, hogy a guglis képeken kb. mindegyiken máshogy néz ki, és csak néhány adja vissza azt az arcot amit a videóban látni. Hogy melyik a valós, azt nem tudom... :)
2011. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!