Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fölösleges dolgokra szoktál...

Fölösleges dolgokra szoktál költeni?

Figyelt kérdés
pl mire?
2011. okt. 19. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Akkor pl parfümöt veszek vagy valami dezódort de az hónapokig elég szokott lenni szóval ez még belefér. Régen volt ilyen bizsu mániám akkor minden bizsu ékszert megvettem ami meg tetszett de leszoktam róla (szerencsére).
2011. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amíg el nem fogy az adott áru. Egerben élek, tehát itt nem mindenre nyitottak az emberek (szerencsémre) így az egyedibb darabok megmaradnak. A nyáron voltunk Prágában nyaralni, ahol ismét előjött, az ennyi pénzért a hülyének is megéri című vásárlási mániám, és felvásároltam minden ékszert ami átszámítva 330ft-ba került, így lett vagy 8fülbevalóm két karkötőm és egy gyűrűm is, de hordom is őket, tehát megérte.
2011. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, pl elfelejtem visszavinni a könyveket a könyvtárba és késedelmi díjat kell fizetnem.


Amúgy direkt nem költötk fölösleges dolgokra.

2011. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
minden hónapban előfordul, h veszek vmi felesleges dolgot... a 20. szemhéjpúder mellé kell a 21., még akkor is, ha a színe tetszik, de amúgy a szemem színéhez egyáltalán nem passzol. így vagyok a szájfénnyel, körömlakkal stb. ez a gyengém sajnos. :) amit feleslegesen még megszoktam venni, azok az édességek és a cigaretta. egyikre sincs szükségem igazából, az egyik hizlal, a másik meg tönkretesz.
2011. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mivel nekem mindenem megvan jelenleg szerencsére, szinte csak fölösleges dolgokra költök.. Sminkre mondjuk nem nagyon szoktam, van 1 db jól bevált alapozóm, bronzosítóm, spirálom, 2 ceruzám és 2 szemhéj palettám és kész. Nagyon sokára fogynak el. Viszont krémekre, hajas cuccokra és ruhára rengeteg pénz elmegy. Hallok valami jót, vagy újat és még ha nincs is rá egyáltalán szükségem, addig nem nyugszom, még meg nem veszem (aztán meg sokszot adom elfele, mert már nem is kell addigra.)


Ja pl. ne vegyétek meg a taft hajdúsító porát, mert egy nagyon kevés mennyiségű, 1 percig tartó marhaság 1500 Ft-ért + még a hajat is szárítja. :(

2011. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Autóillatosítóra mert az szép szagot ad a szobának :)
2012. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha nem tudnád a NewYorkerben ez nem igy megy..

egyrészt nagyon ki kell fogni. másrészt nem minden NewYorkerben ugyanazok a cuccok vannak. és általábna ilyen olcsón csak az utolsó darabokat adják. vagy ami hibás. esetleg az extra gagyi cuccokat. mert sajnos be kell vallani. a NewYorker sem a régi már.:S

(am nem az előző voltam. csak gondoltam h válaszolok)

2012. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!