Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fölösleges dolgokra szoktál...

Fölösleges dolgokra szoktál költeni?

Figyelt kérdés
pl mire?
2011. okt. 19. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
füzetek, tankönyvek stb.
2011. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
néha igen, de csak párszázas dolgokra (igaz, sok kicsi, sokra megy :D) pl. most fogok 600 Ft.-ért egy szájfényt venni (kuponnal ennyi 50%), pedig van szájfényem (de az más színű), ha nagyon belegondolok, nincs rá szükségem.
2011. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is most rendeltem 2 parfümöt akciósan,pedig van itthon 4.A múltkor(múlt héten) vettem arckrémet pedig abból is volt 2.És még sorolhatnám...:(.Egyszerűen nem tudom megállni hogy ne vegyek ilyen dolgokat,amikor van belőle több is,persze utána meg bánkódom hogy minek vettem meg.
2011. okt. 19. 15:26
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Ajzószerek, pia, cigi, könnyű vérű lányok.

Ezek a leggyakoribbak.

2011. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Bántás nélkül te beteg vagy. A fogyasztói társadalom kórságában szenvedsz. Folyton valami újat kell birtokolnod. Kérj segítséget, mert később rosszabb lesz.


Nem lesz egyszerű, egyeseknek olyan erről leszokni, mint másoknak a drogról.

2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, így is minden fillért meg kell gondolnom, mert az álmaimra gyűjtök. Volt idő, amikor nem volt barátom, nagyon magányosnak éreztem magam, akkoriban rengeteg ruhát halmoztam fel. Azóta is van dögivel, de örülök, hogy elmúlt az a korszak:D
2011. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Eléggé egyéntől függ, kinek mi a felesleges. Pl. én a kozmetikumokat nem tartom annak, mert oké, megveszem az 5. szájfényt vagy rúzst, de nyilván nem olyan, mint a többi. És az ilyenek fogyóeszközök, mint mondjuk a parfüm is. Nekem is van 3, de most rendelem a 4.-et. Úgyis elhasználom, most is kifogyóban van az egyik. Néha rám jön, hogy megveszek egy csomó cuccot, de utána meg úgy vagyok vele, hogy na jó, akkor most nem veszek semmit addig, amíg el nem használom őket. És általában be is tartom.

Ami tényleg szinte felesleges, de mégis megveszem, azok a hajba valók. Most vettem 2 kontytűt, amit kb. évente 1x fogok használni, ha használom egyáltalán.

2011. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én is szoktam sajnos feleslegesen költeni, leginkább ilyen hajra való cuccokat veszek,amik nem is nagyon használnak..
2011. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Például ha bemegyek a Newyorkerben és valami nagyon le van akciózva és még néz is ki valahogy azt meg kell vennem.(képes vagyok beleszeretni) Most például magas szárú tornacipőket vettem 290ft-ért, de ennyiért már téli csizmát is vettem ott. Úgy vagyok vele,ha sok van akkor, tovább is tudom hordani őket mert nem használódnak el. De van jó tulajdonságom is, ha valami már nem tetszik vagy meguntam stb. akkor eladom a helyi bolhapiacon.
2011. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

290 Ft.??? :O és meddig tart ez az akció? (gondolom bármelyik NewYorker, ugye?)


bocs az OFF-ért :) (én írtam a szájfényt)

2011. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!