Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyesmi szabásmintát...

Egy ilyesmi szabásmintát keresek (csa ka felsőt), van ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszi :D


2011. okt. 15. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A burdában van. A jelmezek résznél, rokokó néven fut, ha jól rémlik. Kb. 1500 ft a minta.

De tudsz egyáltalán varrni? Mert ha nem, ezt sosem fogod megcsinálni... Én nem rég készítettem viktoriánus ruhát, és még úgy is macerás volt korhűen megcsinálni, hogy régóta foglalkozom ezzel.

Amúgymeg Viona képei zseniálisak, a fotó innen van, hátha nem ismered: www.viona-art.com/pages/frameset01/setmenu.html

Itt még rengeteg hasonlóan gyönyörű ruhát láthatsz :)

2011. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! igen, tudok varrni :) nem ismertem az oldalt, de tényleg fantasztikusak a képek :)
2011. okt. 15. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert hozzá!

Bocsi csak azért kérdeztem, mert sok olyannal találkozom itt, akik nem, és elsőnek ilyenbe akarnak belevágni, és saját tapasztalatból tudom, hogy szinte esélytelen úgy :D

2011. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!