Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy azok a...

Mitől van az, hogy azok a lányok szebbek akiknek több "vér csörgedezik ez ereiben"?

Figyelt kérdés
ha sztárokat nézzük pl Beyoncé őt is a legtöbb ember szépnek tartja vagy Kim Kardashian ő is örmény meg ír meg stb. vagy Vanessa Hudgenst is a legtöbben szépnek tartják és ő is filipinó,kínai,ír,indián.
2011. okt. 13. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mindig a jó gének öröklődnek tovább, értelem szerűen, így ha több nép vére keveredik egy adott egyedben még vonzóbb lesz.
2011. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg tenyleg jot tesz a tobb iranyu keveredes, mert igy nem ugyanolyan tipusbol all ossze az arc, hanem a kulonbozo etnikumokra jellemzo vonasok keverednek.

Epp a multkor olvastam errol, elvileg a magyar nok is azert szamitanak szebbnek, merthogy nem "egyveru" nemzet vagyunk, hanem elegge kevertek. Igy egy adott arcon belul is kulonbozo "stilusu" lehet a szem, az orr, az arcforma, szaj, a hajtipus es a szemszin. De osszessegeben is van nalunk minden: hofeher es kreolosabb bor, szoke, voros es sotetbarna haj, szoval nem vagyunk annyira egysikuak, mint peldaul az angolok. En Londonban elek es teny es valo, hogy az igazi angol lanyok vonasai nagyon-nagyon hasonloak egymashoz, siman megmondod, hogy o angol, mig egy magyar lany eseteben ez nem annyira egyertelmu.

2011. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Mert ma ez a divat.

Régebben Európában a hófehér bőr volt a követendő, mondjuk ma ez is változik megint, mert újra divatosak a fehér bőrű, sápadt modellek.


Szerintem meg egyik sem szebb a másiknál, csak másmilyenek, máshogy szépek.

2011. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már értem miért nem vagyok csúnya :D
2011. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!