Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű legyen a hajam?

Milyen színű legyen a hajam?

Figyelt kérdés

világos kékeszöld szem és normál bőrszín. mi emelné ki legjobban ezt a párosítást? eredeti hajszínem közép/fakóbarna. a sötét szemöldököm miatt csak sötétebb árnyalatok jöhetnek szóba:)


17l


2011. szept. 30. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A sötétbarna nagyon szép lenne.
2011. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sötétbarnás árnyalat enyhe vöröses (gesztenye) beütéssel nagyon életre kelti a kékeszöld szemet.


A melír is jó, annál nem olyan csúnya, ha elkezd lenőni.


Szerintem első körben színezőt próbálj, így ha nem tetszik, nem visszafordíthatatlan az eredmény.


Vagy próbálj ki frizuraszerkesztő szoftvert, vannak ingyenesek is.

2011. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem legyen középbarna:) az emeli ki a legjobban,és a bőrszíned a sötét hajszínektől sápadtnak tűnne...szerintem ilyesmi lenne jó:

[link]

2011. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne festesd be!

Az eredeti a legjobb, mindegy, hogy milyen színű. A lényeg, hogy természetes legyen.

Ezt gondolom én fiú fejjel.

2011. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hümi ***** válasza:

én a színezőt próbáltam ki először és nem bántam meg.. főleg amikor vöröses barnát próbáltam ki, nagyon-nagyon szép volt :)

de ha mondjuk nem a festés mellett döntesz akkor ki lehet próbálni a természetes "színezést" pl. a kamilla tea világosítja a hajat de az a sötét hajat nem nagyon, de van barna hajra is itt ezen a linken:

[link]

2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!