Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az olyan nadrágok, amik olyan...

Az olyan nadrágok, amik olyan gumisabb anyagúak, tehát nyúlnak, egy idő után összemennek a sok mosástól?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
egy idő után igen
2011. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig még nem tapasztaltam hasonlót.
2011. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Dehogy mennek.Egy idő után megnyúlnak mert az anyagba szövött úgy nevezet gumi/de nem az/ hanem valamiféle műanyag elszakadozik ezáltal lazább lesz az anyag és megnyúlik.Én több ruhaneművel jártam már így.Mikor megvettem alig jött rám egy idő után olyan nagy lett pedig nem fogytam.A műszállal szövött farmer utánzat is ilyen.
2011. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem:-S

Vagyis közvetlen mosás után kisebb, de utána ha felveszem, kb leesik rólam. Pedig mikor kihozom a boltból, úgy kell belepréselnem magam.

Aztán meg lóg...:-S

2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem van olyan nadrágom és pont hogy inkább kinyúlis és helyenként "trottyos" lesz, főleg a térdénél :/ összemenni max. úgy fog, hogy frissen mosottan egy picit kisebb, aztán néhány óra múlva meg már le is esik rólad kb. :(
2013. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!