Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a körmeimmel?...

Mit csináljak a körmeimmel? Nagyon csúnyák, mert rágom.

Figyelt kérdés
Ezért szeretnék valamit csináltatni műkörmössel. Olyan kellene, ami csak fedi az amúgy is gyenge körmömet, nem hosszú, mivel kisbabám van. Ja, és persze nem túl drága. Mindenféle megoldás jöhet.
2009. ápr. 26. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

leírtad a választ a kérdésedben:D

én is rágtam régen, rakattam műkörmöt, azt nem rágtam, és szépen megerősödött, és még le is szoktam a rágásról.

2009. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is a műkörmöt javaslom.Szép tippeset tesz majd rá,aztán arra a porcelán,olyan hosszúra csinálja,amilyenre te szeretnéd.És max 5000ft,de ez tényleg a max,én 3000-3500ért szoktam,a 3. kerben.
2009. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem bp-i vagyok...köszi!
2009. ápr. 26. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:

A megoldás tényleg a műköröm. De egyáltalán ne 10 centis piros macskakarmokat képzelj el :)

Olyan szépek az egészen rövid műkörmök is, hogy még! :)

Egyébként tapasztalatból mondom, hogy a műkörömmel képtelenség "megkarmolni" bőrt, szóval ne izgulj amiatt, hogy esetleg megsérted vele a picurkádat :)

2009. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. ápr. 27. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
A műkörom is biztos jó, de én 1 éve úgy szoktam le, hogy van egy olyan "lakk" ami keserű, de iszonyúan úgyhogy nem tudod lerágni. Gyógyszertárba kapható Daum_exol a neve.
2009. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. ápr. 27. 17:10
 8/9 anonim válasza:
műkörmös a növérem és azt szokta mondani annak aki rágja a körmét hogy nagyon gyorsan szokjon le és jobb elfedni mint mutatni köröm erösitöt használj vagy műkörmöt
2009. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!