Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék hatásosan Oriflame-...

Hol tudnék hatásosan Oriflame-et hirdetni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy Oriflame Szépségtanácsadó vagyok egy ideje. Vidéken kezdtem el, minden ismerősöm tőlem vásárolt. Egy éve felköltöztem Budapestre, és itt nem igazán vannak ismerőseim, így itt gyakorlatilag a nulláról kell kezdenem mindent. Próbálkoztam az irodában, ahol dolgozom, de ott egyszerűen értelmetlen emberek voltak... (Egyedül a főnököm volt rendszeres vásárlóm, de ő meg legutóbb úgy bevásárolt, hogy két évig nem lesz szüksége semmire XD)

Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan tudnék egyedül vevőket találni, vagy esetleg csapattársakat.

Várom a tanácsaitokat! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. szept. 25. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Internet!!!
2011. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, erre én is rájöttem. :) Azon belül hol? Próbáltam már hirdető portálokon, de eredménye semmi. Pénzem meg nincs kifizetni a kiemelt hirdetéseket...
2011. szept. 26. 08:53
 3/3 Nánai-Hutton Alexand ***** válasza:

A leghatásosabb az ha az ember kimegy kampányolni.

Jövő evben is lesz posta kampány.

Az interneten lehet hírdetni viszont a befektetett energia (és sokszor pénz is) több lesz, kevesebb sikerrel mintha az ember kampányolna. A csatlakozást érdemes hírdetni, mert vásárolókat szerezni ki tudja honnan az országból nem éri meg. Meglátják hogy kell még pluszpénz a kiszállitásra, nem akarják. Ha átvállalod a szállitást megint nem éri meg Neked.

Ez közvetlen értékesítés, közvetlenül működik a legjobban.

Hívd fel a szponzorod és mondd meg neki hogy segítsen.


Sok sikert :)

Szandra

2011. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!