Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Holnap buli, mit vegyek...

SOS! Holnap buli, mit vegyek fel? Ott lesz a fiú aki tetszik és beakarok vágódni.

Figyelt kérdés
Valami kékesbe gondoltam...163 centi magas vagyok es 60 kilo...szoval eleg duci sztem...de homokoraalakom van...szoval..besutjuk a hajam...a csajokkal...de csak 14 vagyok nem akarok nagy full extrat:)es a srac kerdezte h ott leszek e es en meg mondtam hogy ki nem hagynam:)szoval nagyon varom csak nem tudom mit vegyek
2011. szept. 23. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha 60 kiló vagy, akkor mindenképpen vmi feketét vegyél, maximum felülre sötétkéket.. de többet addig nem tudok mondani, amíg le nem írod hogy milyen stílusú buli? :D

de szerintem vegyél valami lányosabb cipőt, magassarkút, vagy ha nincs, balerinát. az is jó..

2011. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy magassarkús típús és a balerina cipőt is csak alkalmakkor veszem fel...56 vagyok...nem hatvan...csak rég méretkeztem:P...(és igen most lehet mondani hogy szőke) Van esze..és annyi nekem is van, hogy nem mennék bele.a buli ilyen parov stelar ac/dc black eyed peas Hungaria:)) de lesznek lazabb szamok is pl ferenczi gyorgy es a rackajam Kispal<3 Quimby...szóval lehet ott simulni is meg fej vesztve bulizni is...és a dubsteppet meg a drum and bass t meg nem is emlitettem;)a suli egyik orias termeben lesz de semmi koze a sulihoz csak ott volt a legnagyobb hely...mert a clubbok eleg tomottek hetvegen es ha nem kulonosebb huli buli pl vagy ilyesmi nem engednek be..
2011. szept. 23. 21:07
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom h miért kell kiakadni h 15 évesen buliba mennek a lányok.., egy mai 15 éves már nem otthon nézi a meséket ez van:D

Szerintem ha felveszel egy cicanacit de semmi esetre sem tornacipővel, hanem egy csini saruval akár vagy ha nem szereted a magassarkút akkor egy topánkával, hozzá egy hosszabb vmi ejtettvállú felső esetleg, és ha hűvös van akkor egy fekete bőrdzseki rá:)

2011. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem ez a stilusom....torna csuka nike deszkas vagy reebook skate...a bulizasban egyet ertek...nem jarok cicanacikban topakakban es magassarkuban sot meg csak valon leizelos polokban sem...
2011. szept. 23. 22:15
 15/19 A kérdező kommentje:
lehet tul finnyas vagyok es ne haragudjatok...de megy a zold kezecske :)am
2011. szept. 23. 22:15
 16/19 anonim ***** válasza:
Most miért bántjátok? A való életbe kussoltok és itt élitek ki magatokat?
2011. szept. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem

csak az a véleményem, hogy a diszkózás nem kicsiknek való, túl könnyen befolyásolható kis butákat minden szarba beleviszik

kérdezőről pedig lesüt, hogy valószínűleg nem fog doktorálni, vagy ha mégis, a a jóég mentsen meg, ne ő

2011. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Honnantudod hogy ki lesz mi...Ja meg én is 15 vagyok...Kitűnő, és én is conversse+ csőgatyába járok( amúgy vegyél fel azt ami neked tetszik)
2011. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
a conversemet ajandekba kaptam:))nem vagyok oda erte mert tomegszamra hordjak , de ha mar van miert ne viselnem? es a trapezokat is birom bejon a hippi stilus es ez nem diszko volt hanem egy szimpla beavatos buli...az uj suliba...diszkónak is hivhato nem tudom ott mi a diszkó az itt olyan, hogy egy csomó szar román számor felraknak ilyen manele stb nem tudom hallottatoke róla...és arra mindenki táncol ugy hogy az alkoholtol esik ossze...nem jarok ilyen helyekre, nem cgizem es megcsak nem is iszom, melllesleg első tanuló vagyok .De ha te úgy gondolod, a te véleményed...(: Elfogadom.A tegnapi buli jól sikerült...mostmár mi is az iskola tanulói közé számítunk:->És egész jól kijövünk a fiúval tegnap este haza is kisért...és Kispál -Hang és fényre eggyütt táncoltunk és a végén megcsókolt szóval azthiszem mondhatom, hogy összejöttünk:);)
2011. szept. 25. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!