Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS! Holnap buli, mit vegyek...

SOS! Holnap buli, mit vegyek fel? Ott lesz a fiú aki tetszik és beakarok vágódni.

Figyelt kérdés
Valami kékesbe gondoltam...163 centi magas vagyok es 60 kilo...szoval eleg duci sztem...de homokoraalakom van...szoval..besutjuk a hajam...a csajokkal...de csak 14 vagyok nem akarok nagy full extrat:)es a srac kerdezte h ott leszek e es en meg mondtam hogy ki nem hagynam:)szoval nagyon varom csak nem tudom mit vegyek
2011. szept. 23. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Bugyi, melltartó! Aztán az sem! :) Ezzel tuti bevágódsz! Akarom mondani... Ő beléd.. XD
2011. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

[link]

ma fogom felvenni ezt egy buliba (15 éves vagyok)

2011. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

csitrik...

tini rbancok

2011. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leribancozol mikor nem is ismersz.Igazán kedves személyiségre utal.Nagyon szép ruha, de én inkább valami lazábbra gondoltam nem olyan stílusú buli...de nem is akarom ezt a kirakom amim van stílust csak simán egy póló talán meg valami bluz csak nem tudom hogy reebook skate shoet vegyek fel vagy fekete converset ehhez es hogy melyik bluzzommal..
2011. szept. 23. 19:05
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
14 évesen mit raksz te ki? a semmit?
2011. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ha csak egy amolyan sulidiszkó,v ilyesmi,akkor elég egy csőnaci,meg egy különlegesebb top,pl lehet virágos vagy csíkos, vagy rövidnaci(ha olyan idő lesz) és egy egyszerű topp,egyenes,vagy loknis haj,esetleg kis része eltűzve hullámcsattal,egyszerű sportcipő jó hozzá,ha a reebook hosszúszárú,akkor azt ajánlom(de ahhoz ne vegyél virágos toppot),ha rövidszárú akk inkább converse-t ajánlom:)

ja,és vmi egyszerű nyaklánc,szemcerka,szempillaspirál,esetleg szemhéjtus,szájfény

14/L(igaziból 14,5)

2011. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:54


Egyetértek veled!

18/f

2011. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
15 leszek ket honap mulva...de minidehova 14et irok...es legyszives magyarazzatok el miert lennek ribanc.Azért mert elmegyek egy buliba, ahol mellesleg csak 10edikig lesznek emberkék...?Nem tartom értelmesnek azt hogy most azon veszekedjek bárkivel is, hogy van-e vagy sem kiraknivalóm... A Rebookom meg hosszú szárú de talán nem annyira kényelmes mint a tenisz...Az, hogy hideg lesz az biztos...mert este nagyon hűvös szokott errefelé lenni
2011. szept. 23. 19:58
 9/19 A kérdező kommentje:
És eszem ágában sincs az hogy "belém vágódjon"
2011. szept. 23. 20:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert az az ő eszének az ágában lesz, már ha van neki olyan;)
2011. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!