Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény a képen látható lányról?

Vélemény a képen látható lányról?

Figyelt kérdés

Min változtatnátok? Gondolok itt elsősorban a hajra, sminkre, alakformálásra.


(A vörös a régi hajszín, de csak olyan hajszínnel van egész alakos képem.)


[link]

[link]

[link]


2011. szept. 18. 21:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az való igaz, hogy nem én vagyok a képen, ezt egy szóval sem állítottam. Ha az én képeim lettek volna, akkor nem E/3 személyben teszem fel a kérdést.


A lényeg, hogy hasonló alkatom van, mint Dulce-nak és a hajam is szinte ugyan ilyen (fekete-lila, de nekem egyenes), valamint a hétköznapi sminkem is olyasmi, mint azon a képen Dulcének, amit utólag belinkeltem.


Remélem sikerült tisztáznom a felmerült kérdéseket.

2011. szept. 20. 18:07
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia! Te elég buta vagy. Komolyan mondom. Akkor miért nevezted át a képeket én, én, sajátra? És ez ? "általában így sminkelem magam, mint ahogy a képen látható (tudom, hogy elég h*lye kép, de ezen látszik igazán a sminkem" ... szánalmas. Kamuzik és letagadja.
2011. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Valld be hogy azért volt benned egy kicsit megtévesztem ha lehet a többieket gondolat. :)
2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!