Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó döntés volt elutasítani az...

Jó döntés volt elutasítani az ajánlatot? (lent)

Figyelt kérdés
Kicsit nem ebbe a kategóriába tartozik, csak nem tudtam máshova írni... tehát most vagyok 9.-es és van egy 12.-es fiú, aki csak úgy ismerek (barátnak tekintem csak... más érzés totál nincs benne...).. most nemrég megkért hogy legyen a párja szalagavatón, mert hogy neki nincs párja még és egy másik gimis is megteszi... főleg azért kért meg engem mert én most vagyok 160cm és hát a fiú magassága... ööö nem egészen előnyös... alig pár centivel magasabb nálam és ezért sem talált partnert... és kérdezte hogy hétfőnként ráérek-e... én erre azt mondtam neki, hogy szakköröm van (mert tényleg az is volt), de még meggondolhatom magam... (persze ezt csak biztatásnak mondtam neki) és hát nem tudom hogy jó ötlet volt-e ezt hozzátenni, tehát most így bizonytalan vagyok benne hogy jó ötlet volt-e így elutasítani, hiszen lehet hogy nagyon megsértettem hogy így rávágtam hogy nem... :S és most annyira rossz a lelkiismeretem... mert ugye az előző mondatot (de lehet hogy még meggondolom magam) nem kellett volna hozzátenni és akkor jobban érzem magam... szerintetek mit tegyek???? beszéljek vele még egyszer??
2011. szept. 16. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélnék vele újra és igen-t mondanék.Ha a barátod akkor segíts rajta ne szomorkodjon :)
2011. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából az a baj, hogy nagyon hülyén néznénk ki egymással, mert én ilyen vékonyabb lány vagyok... ő neki meg a hasa elég nagy... meg ilyen [link] haja van, tehát még inkább fokozza a gölybölydedségét... meg ugyebár a szakkör... amit nem nagyon szeretnék otthagyni... tehát?? akkor most mit mondjak neki???
2011. szept. 16. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy nem tudsz menni a szakköröd miatt,ha megérti jó,ha nem,nem ez van
2011. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha barát, akkor úgy is megérti, de ezt így hülyén csináltad, hogy kételyek között hagytad. Még Te sínyled meg.
2011. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, az a baj most, hogy nagyon lelkiismeret furdalásom van amiatt hogy azt is mondtam hogy még meggondolhatom... :S
2011. szept. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!