Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért bukik ennyi srác egy...

Miért bukik ennyi srác egy ilyen viselkedésű lányra? ;

Figyelt kérdés

Először is leszögezném: nem irigység hajt, hanem egyszerűen nem értem ezt és kíváncsi vagyok mások véleményére.


Ennek a lánynak nagyon sok negatív tulajdonsága van. Ami szerintem a legrosszabb, hogy cigizik és iszik. Rendszeresen jár bulizni. Már legalább 10 sráccal volt dolga és azt hallottam, hogy már nem is szűz (ebben nem vagyok biztos, de kinézném belőle). Nagyon perverz, még az átlagos fiúknál is rosszabb, pedig azért ők is durván tudnak perverzkedni. Kinézetre sem egy szépség, az alakja kicsit duci (de nem kövér egyáltalán), arcra átlagon aluli. Viszont hatalmas mellei vannak. Ezen kívül a viselkedése olyan, mint egy fiúé. Öltözködésre is inkább lazább cuccokat hord, sosincs rajta semmi nőies. Mindenkit leszól, azt hiszi jobb mint mások. Ez a lány 14 éves.

Volt egy nagyon csúnya húzása velem szemben, összejött az expasimmal mialatt jártunk. Vele 1 hétig járt, aztán jött a következő pasi. És így tovább. Mi lehet benne ennyire megnyerő? Amin csodálkozom az az, hogy rengeteg fiú őt akarja.

15L


2011. szept. 14. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Talán az, hogy vele van közös téma, és nem lányos "csipogást" kell hallgatniuk, és ha emellett még kapható egyebekre is, hát tényleg ő a tökéletes.

Nem mondom, hogy követendő példa, de a korodbéli fiúk fejével nézve, bizony tényleg jó parti.

2011. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyszerű: mert könnyen megfektethető. A fiatal srácok könnyen célt akarnak érni és ezért vele próbálkoznak.
2011. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
meg, hogy fiús és a fiatal fiúk tekinthetnek rá haverként is, meg kis mókaként is
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolhatják rajta a fekvenyomást.:D

Engem irritál az ilyen, te vagy a normális, remélem te kerülsz ki "győztesként" a "harcból", drukkolok neked.:D

12L

2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták fent: Könnyen kapható, így a fiúk kihasználják a lehetőséget.
2011. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre rosszabb példát hozok: osztálytársam, köldök pc,festett vasalt haj,5kg alapozó. már 6.ban is megbukott matekból,7ben is pár tárgyból. Minden héten új pasija van.

Meg másik osztálytársam: festett hajú,cicanadrágos,párducmintás,műkörmös csak aki 12 évesen már megdugatta magát.

mindkettő 13. Szerinted miért buknak rá? :D

2011. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!