Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni elálló fülnél?

Mit lehet tenni elálló fülnél?

Figyelt kérdés
Már régóta nagyon idegesít az elálló fülem (fiú vagyok), a műtétet viszont szeretném elkerülni, többek között pénzügyi okok miatt is. Ha egy fejpánttal leszorítom, és sokáig úgy hagyom, változhat? Tudom, hogy egy-két nap alatt semmi nem lenne, de ha tételezzük fel, egy fél évig úgy lenne, változna valami? Sajnos ha a hajammal eltakarom, az sem jó megoldás, mert az is hülyén néz ki. Kérlek, ne írjatok cinikus hozzászólásokat! Köszi a válaszokat előre is!
2011. szept. 4. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szántó Dávid, te vagy?
2011. szept. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

20-30ezerből megvan a műtét.

Nyoma sem marad.

1 hónapi diákmunkával összehozod és nem kell vele sz@rozni.

A pánt nem fog segíteni semmit.

2011. szept. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pant nem fog segiteni, mert a porcok allasa nem valtozik a pant hatasara. Mutet, bizonyos esetekben a TB is tamogatja (utana kell nezni, milyen feltetelek eseten teritik az arat) de ugy tudom, amugy sem annyira draga.

Csak egy kerdes, TENYLEG BIZTOS VAGY BENNE, HOGY ELALL???? Mert en nem annyira... (nem ismerlek, ne igy ertsd)

2011. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban úgy van, ahogy előttem írták: a pánt nem fogja véglegesen leszorítani. Én is megpróbáltam már mindent, de végül mégis megműttettem, és azóta normálisan állnak. Pedig elálltak elég rendesen. A fülplasztikától nem kell félni: egyáltalán nem fáj! Viszont 20-30 ezerből nem jön ki... Ha segíthetek valamiben, bátran írj privit.
2011. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gombázs Dzsó válasza:
ne halgass senkire, aki műtétet ajánl, főleg ne 20-30 ezer FT-ért. bemész a Pr@ktike.-be és veszel 5 ezerért egy flexet. é ahhoz még altatás sem kell
2011. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21:26! Na az ilyen hozzászólások mutatják, hogy akinek nincs ilyen gondja, mint a topicindítónak, az el sem tudja képzelni ezt az egészet. Én tudom, milyen, mert nekem is ez volt. Könnyű viccelődni annak, akinek nincs ilyen baja...
2011. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21:36-ot akartam írni előbb...
2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!