Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hordhatom a hajam, ha...

Hogyan hordhatom a hajam, ha elálló a fülem?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem nagyon gáz,ha összefogom a hajam de elöl hagyok pár tincset?köszönöm a válaszokat előre is !
2011. aug. 14. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A legelőnyösebb, ha eltakarod a füled a tincsekkel.
2011. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más is vagy csak Te látod elállónak?

Így, hogy hagysz elől pár tincset nem vészes.

2011. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit elállnak a füleim, és nagyon jó megoldás, amit akarsz. Én is úgy csinálom, hogy gyengén összefogom a hajam, de néhány kósza szálat szabadon hagyok, és remekül néz ki. És egyébként akinek nincs elálló füle, az nem tudja, hogy még hülyébben néz ki, ha eltakarjuk :D Ha hiszed, ha nem, egy konyt is nagyon jól tud állni. Elvonja a figyelmet a fülekről. De ne egy preciz, mindenhol befésült, lelapult konyt legyen, hanem szintén laza, kósza szálakkal. Nagyon szép.



Egy ilyen kontyra gondoltam:


[link]


Ha merész vagy, ilyet is bevállalhatsz:


[link]


De azt a tupírozást a frufrudon ne csináld meg, mert az hátrány az elálló fülűeknek!

2011. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Egyébként úgy érzem nem is lennék elég különleges ha nem lenne elálló a fülem :D....de sokan észre se vették hogy az,mert nem mertem összefogni.De rájöttem:inkább összefogom és jól érzem magam vele,és letojom aki emiatt beszól!:D
2011. aug. 15. 17:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elég elálló a fülem, Anyukámnak is az volt ő megműtette...
2011. aug. 15. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele ( 3. válaszoló vagyok), nekem is elálló, és én is úgy érzem, ettől vagyok szép, és különleges :) Szerintem bátran fogd össze, ha úgy jól érzed magad, az majd meglátszik a kisugárzásodon :)
2011. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem is eláll a fülem ..sajnos :(

mások azt mondják , hogy nem is áll el ..stb..

de én nem is szoktam felkötni sem ..és ráadásul sportolok is :)

2011. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ne törődj vele!

Ha nem törődsz vele nem veszik az emberek észre!

2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a jó hogy kitaláltam hogy hogyan lesz nem zavaró másoknak,és főleg nekem nem,miként tudom összefogni a hajam.Bocsi ha kicsit értelmetlen,de csak igy tudtam leirni :) Szeretem a fülem !:):)
2011. aug. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!