Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbízható lenne EBay-ről...

Megbízható lenne EBay-ről rendelni egy ilyet? (kép)

Figyelt kérdés

Kinéztem egy nyakláncot Ebay-en.

Link:

[link]

Itt azt írja, hogy 1840,83 Ft-ba kerül, de akkor az most mennyi is pontosan? Megbízható lenne egy ilyet rendelni?

A másik pedig: Akkor ezt most, hogy kell fizetni? Ilyen PayPal-al? Az mi, meg hogy működik? ^^"" Regisztrálni kell valahol a vásárláshoz?

(Bocsi a sok kérdésért, de még nem vásároltam ebay-en ^^")


2011. aug. 31. 21:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Barátnőm rendelget innen dolgokat és volt hogy már nekem is rendelt. Megbízhatónak teljesen megbízható ha valamivel van valami gond akkor azt kicserélik vagy visszaadják az árát. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom róla. Igen azzal kell fizetni de ebben sajnos nem tudok segíteni hogy hogyan miként mert azt nem tudom :(
2011. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
100%

Az pontosan annyi, igaz holnap már más lesz az ára picivel, mivel a UK-ből jön, ott gbp-dal fizetnek, ahhoz pedig át kell váltani a kis forintodat, az árfolyam pedig folyamatosan változik, de azért nagy változásra ne számíts, pár forint max, de úgyis ki lesz írva.


Igen, biztonságos rendelni.


Paypal: felmész a paypal.com-ra regisztrálsz. Aztán 2 út áll előtted.

1) Fogsz egy bankkártyát, bepötyögöd a kért adatokat, pár nap múlva 400 forintnyi terhelés (később jóváírják a paypal számládon), majd egy megerősítés után már korlátlanul, közvetlenül vásárolhatsz azonnal a paypaloddal az ebayen.

2) Készpénzt fizetsz be egy unicredit bankba a saját paypal számládra. Akkor odakerül egy fix befizetett összeg, azzal gazdálkodhatsz, míg el nem fogy az oda befizetett összeg. Elég macerás, hosszú átfutási idejű megoldás, a bent maradt pénz visszaigénylése megint nyűg.

Az egyes módszernél ilyen gond nincs, mindig csak az éppen kívánt összeg utalódik át a paypal számládra, majd onnan az eladó számlájára.


Ja, és: ^^" :* xD LOL ASD -.-"

2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Boltból se megbízható. Ott vernek át ahol csak tudnak.
2011. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi boltban veszel süthető gyurmát + ilyen láncot és pár száz forintból megcsinálod. Megbízható és olcsó módszer. :)
2011. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Booo96 válasza:
1020,42 Ft x2 = 2040,84 Ft-ba került postaköltséggel együtt.
2013. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Menszi válasza:
És drága szokott lenni a posta meg mennyi idő amire ideér ???
2014. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért akar vásárolni interneten az, aki sem olvasni nem tud, sem a számokat nem ismeri? Erre már azt is hiába mondaná az ember, hogy "A Google a barátod", mert azt sem értené.
2014. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!