Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Ebay. Co. Uk megbízható?

Az Ebay. Co. Uk megbízható?

Figyelt kérdés

Rendelős oldal.Osztálytársaim mondták hogy meghozzák vagy valami.Mivel Scene vagyok magyar országon alig kaphatóak olyan cuccok amik tettszenek nekem.

Ti rendeltetek már és ha igen meghozták?És mennyi idő alatt jött meg?Mennyi volt a posta költség?


2011. máj. 14. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan onnan rendelek, de nem csak magamnak, másoknak is! Van 2-3 jól bevlált üzlet. Amúgy minden ott van a termék adatlapján, a postaköltség, a szállítási idő - ez utóbbi mindenhol más lehet, pláne országonként. Nekem egyszer volt olyan, hogy nem jött meg valami egy hónap után sem, írtam az eladónak, visszakaptam a pénzem és egy hétre rá megkaptam (ingyen). :) Amúgy kb. másfél két hét alatt itt vannak a cuccok (Anglia, Kína).


Tehát megbízható, csak mindig nézd meg, hány %-ban pozitív az eladó értékelése. Ha 99% fölött van, akkor minden rendben lesz. Egyedül a magyar posta az, ami elronthat valamit, de az nem az eBay hibája.,..

2011. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van az ebaynak magyar oldala is már, keresgélj ott is hátha lesz valami ami téged érdekel és egyszerűbb lebonyolítani a vásárlást.

[link]

2011. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. máj. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!