Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakú ez a...

Szerintetek milyen alakú ez a lány? Jó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. aug. 30. 16:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tetszik, ahogy van.

És hiába nem takar a ruha, nekem pont azért is bejön, mert nem takargatja, hanem felvállalja magát.

(Ha valaki durván kövér, az más, de itt nem erről van szó.)

Megnézném hátulról is, meg ruha nélkül is, nagyon bejön;-)

2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen azt beismerem, bár szerintem valami csinos öltözékkel jól is tudna kinézni. Jó most ez ilyen szabadidős ruha, de nem borzalmas, valakinek így tetszik, de ha mozogna akkor akár csinos alakja is lehetne.
2011. szept. 1. 14:30
 33/39 anonim ***** válasza:
Kb. 12 éves lehet/lehetsz. De ez a 2 kép számomra borzasztóan kiábrándító, egyáltalán nem tetszik, sőt, számomra inkább visszataszító. Kezdjen el fogyni (nem arra gondolok ezzel hogy 40 kilósnak kell lennie -.-) és feszesíteni mindenhol, mert tiszta narancsbőr. Ráadásul a ruha...nekem valaki nem túl igényes hogyha képes ilyen ruhát felvenni úgy hogy nem veszi észre hogy ez a feszes cucc borzasztóan kiemeli az úszógumiját és minden egyéb nem kívánatos dolgot. Aki szerint ez jó alak..Igen, lehet az ha nagyon gyorsan neki áll edzeni hogy eltüntesse a plöttyedtséget, és olyan ruhát vesz fel ami előnyös neki.
2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

duci

nem tudom,kicsoda,de mondd meg neki hogy sportoljon valamit és egyen normálisan

ha lefogyna pár kg-t,tökre csinos lenne :)

13l

2011. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nincs jó alakja. De ízlések és pofonok, van aki kajából sem a milánói rántott bordát szereti, hanem a száraz kenyeret, van aki virágból sem az orchideát, hanem a büdöskét.

(bocsánat, csak így tudtam megfogalmazni, hogy ez az alak nem szép, husis és löttyedt, formátlan és csúnya, de vannak olyan ízlésű emberek akiknek megfelel ez is)

2011. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
kicsit husi de jó
2011. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
xddddd "Nem kell kritizálni".. nem te kérdezted, hogy jó-e ? a negatív kritikákat is el kell fogadnod. amúgy izmosítani, fogyni kéne, de így se gáz szerintem.
2011. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ez Fluor Tomi !!!
2011. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! :)
2012. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!