Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha mindennap csinálnék 200...

Ha mindennap csinálnék 200 felülést és normálisan kajolnék, napi 5-ször és sok vizet innék, mennyi idő múlva lenne lapos a hasam?

Figyelt kérdés

nyári szünetben sokat zabáltam,és felszedtem magamra 7 kilót.

ezért le akarok fogyni.

most vagyok 160 cm és 55 kiló

és 13 éves

már ha ez számít valamit

ha normálisan kajolok és felülésezek,mennyi idő után lesz lapos a hasam?

és ha mellette kosarazok?

előre is köszi a válaszokat


2011. aug. 29. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azert igy nem lehet kikalkulalni...

A test erdekesen mukodik, de nagyon logikusan: ahova a legkonnyebben hizol, azaz ahova egybol feljonnek a parnacskak, onnan megy le utoljara. Ha te hasra hizos vagy, akkor ez nem lesz villamgyors folyamat.

En peldaul alig hizok a hasamra, ha megis, akkor is nagyon hamar lemegy onnan.

Egyebkent a hasad mar par nap dietazas utan laposabb lesz, mert ha kevesebbet eszel, tobb vizet iszol, akkor kitisztulnak a beleid, nem lesz akkora pocakod. De a lerakodott zsir ettol lasabban megy le.


De a dieta alatt tenyleg maximum esszeru taplalkozast kell erteni a te esetedben, mert meg gyerek vagy, ha tetszik, ha nem es nem vagy tulsulyos abszolut, szoval egy erosebb dieta es hirtelen fogyas neked artani fog, mert fejlodesben vagy.

2011. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a felülésektől nem lesz laposabba hasad. inkább menj el futni, biciklizni... vagy kérd ki valakinek a tanácsát a sport, fogyókúra rovatba :D
2011. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi első :)

hát ez nagyon géz mert tényleg a hasamra hízok nagyon :S

és nem akarom szétcseszni a szervezetemet,ezért írtam hogy kosaraznék is mellé meg felüléseznék

szóval a normális kajálás alatt nem az ilyen 90 napos diétát meg vízfogyókúrákat értem :D

csak nem zabálok ennyi édességet és több gyümölcsöt,zöldséget eszek :D

2011. aug. 29. 16:15
 4/6 A kérdező kommentje:

másodiknak is köszi :D

akkor majd megkérdezem valakitől :D

2011. aug. 29. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

először is valami normális kaját lőj be magadnak, kerüld a zsíros kajákat, és fogyassz fehérjedúsat, ezenfelül a futást ajánlom, hasedzés is jöhet, csak felülést ne, mert tönkre teszed a derekad, helyette csinálj hasprést+lábemelést


ezt így nem igazán lehet kiszámolni, hogy mennyi idő alatt lesz olyan alakja az embernek, mint amilyet szeretne

2011. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem :)

amúgy ez is olyan nagy,a saját apám eddig azzal csesztetett hogy csináljak felülést hogy lapos legyen a hasam,erre kiderül hogy szétcseszi a gerincemet xd

2011. aug. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!