Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek is van olyan,...

Lányok! Veletek is van olyan, hogyha nem mentek sehova tök jól néztek ki, ha meg van valami program akkor esetleg nem sikerül úgy a hajatok/sminketek?

Figyelt kérdés
velem elég sokszor előfordul..és nem tudom,hogy mit kéne tenni..:))
2011. aug. 22. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sminkemről: lemosás előtt a legjobb,

haj csakis lefekvés előtt néz ki úgy ahogy eredetileg szerettem volna... Borzalom :D

2011. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez van :D
2011. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék,mert velem is előfordult ez párszor:D
2011. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:
100%

rám inkább az jellemző, hogy mindig akkor romlik el valami mikor nagyobb jelenés lenne, vagy kiszemelt pasi van egy légtérben velem. de ez egyfolytában, tablófotózásra nem csakhogy másnaposan, 2 óra alvás után érkeztem meg, de odafelé úton még a szemembe is belement valami, sőt, a hajam is széttúrtam valahogy.

amikor pedig anno sikerült egy buliba kerülnöm az áhított pasival, odafele letört a cipőm sarka és egy nagyon kedves barátom bedobott a szökőkútba.

ilyen ez...:)))

2011. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem is rendszeresen ez van..:)
2011. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen, ez elég idegesítő :))
2011. aug. 22. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Ha csak úgy próbaképp itthon kisminkelem magam, akkor szép vagyok, de bezzeg mikor megyek valahova... Szörnyű :-)
2011. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igeen, én is szoktam csak úgy próbálgatni dolgokat, és akkor bezzeg mindig jó :) hát látom sokan vagyunk így..
2011. aug. 22. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha unaloműzésből itthon begöndörítem a hajam, gyakorlom a sminkelést és tök jól sikerül, mert nem sürget az idő, valamikor 2 órát rászánok a készülődésre és elkapkodom az egészet, és 2 perc után a hajam kidobja a vasalást, göndörítést...
2011. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

velem is ez van állandóan

én is itthon próbálgatom, hogy milyen smink áll jól, vagy megcsinálom a hajam, de persze amikor reggelente megcsinálom sminkem / hajam sosem sikerül úgy ahogyan elképzeltem

mondjuk a szemhéjtussal van probléma egy kicsit, amikor csak úgy kihúzom vele a szemem annyira jó, de ha suliba csinálom elég sokszor elrontom, ráadásul nehéz leszedni

hajamba pedig hajpántot teszek ha nem sikerül jól

2011. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!