Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Több kérdés is egyszerre?

Több kérdés is egyszerre?

Figyelt kérdés

holnap után megyek táborba, és egyik ismim aki volt ugyanabban a táborban mondta h függöny nélküli zuhanyzók vannak. nagyon szégyenlős vagyok az alakommal se vagyok elégedett nem gáz ha bikiniben fürdök?

ezaz egyik a másik lehet h megfog jönni. akkor viszont fürdőbugyi nem lehet rajtam de nem gáz ha bikinifelső lesz rajtam de alul semmi? és mennyire borotváljam le ott alul h ne legyen ciki a többiek előtt?

még nem borotváltam


kérlek mindegyikre válaszoljatok

köszi

13/L


2011. aug. 22. 18:10
1 2
 1/14 monster under yo bed ***** válasza:
75%
ne zuhanyozz.
2011. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem koedukált zuhanyzótok lesz, hidd el, a lányokat meg nem fogja érdekelni se a pocid, se a cicid. nekik is olyanjuk van mint neked :)
2011. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

le ne vetkőzz

tuti hogy a többiek is fürdőruhában fognak zuhanyozni, aztán égsz majd ha besétálsz meztelen

2011. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
melyik hülye zuhanyzik fürdőruhában? :D vigyél fürdőruhát, de szerintem a kutya se fog azzal szórakozni hogy azt szárogassa meg ilyenek. mindnyájatoknak puncija van nem? akkor meg?
2011. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel, ahogy más is mondta már, a többieknek is puncijuk van, láttak már olyat, nem érdekli őket a tiéd sem. Ha magadtól nem borotválod, szerintem emiatt nem kell, én is voltam már táborban ahol nem volt függöny a zuhanyzóknál, néhány lányt zavart is, de a legtöbben felfogtuk elég hamar, hogy ezen nincs mit szégyellősködni. Nálunk a legtöbb lány egyáltalán nem borotválta, már amennyire láttam.
2011. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem fürdőruha.de írtam is h bikini. melltartó-bugyi fürdőruha változatban. és csak 3 napos a tábor szal 2 fürdést meglehet így oldani nem? de nemtomh ki hogy van vele én nem szeretek mások előtt meztelenül lenni
2011. aug. 22. 18:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, nálunk erdei suliban 3 osztály közös zuhanyzó a lányoknak:/

Én persze hogy fürőruciba fürödtem, pedig volt függöny, a házikónkba ötlöztünk át, mert mi voltunk a legnagyobak és háát..

12L

2011. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szégyenlős vagyok. Attól, hogy nekik is ugyanolyan testrészeik vannak, még nem zuhanyoznék előttük. Egyszerűen nem tartozik rájuk a testem.

Csinálhatod nyugodtan bikiniben. Két zuhanyzást igazán ki lehet úgy bírni.

2011. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oké úgy teszem! de ha megjön az nem gáz ha a mellemen lesz csak bikini v értitek?
2011. aug. 22. 19:06
 10/14 anonim ***** válasza:
értsd már meg hogy senkit sem érdekel majd a cicid. igenis viccesen mutatna hogy alul semmi felül cicitartó :)
2011. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!