Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » érti ezt a logikát vki? (...

érti ezt a logikát vki? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Úgy értem csak nekem szúrnak szemet itt ezek a kérdések??

- Szerinted is kövér? : ooo és kitesz egy képet egy olyan lányról aki nem 40 kiló vasággyal és az már nekik dagadt :D

- Szép vagyok? $: és kitesz egy képet magáról amint éppen fotózza magát k_rvaközelről és a szépségnek a közelébe sem jár egy tömeg tucat átlagos feje van de gyönyörűnek hiszi magát...

- szép a szemem? egy gagyi szar telefonnal lefotózza a tök átlagos szemét jó pixeles az egész és kiteszi :D

- lehetek terhes? rámnézett a pasim... minden szarért kiírják hogy lehetnek-e terhesek -.-

Csak engem idegesítenek ezek fel amúgy?


2011. aug. 21. 19:51
 1/7 dirtboy ***** válasza:
77%
2011. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én élvezem az ilyen kérdéseket. Néha olyan jó osztani~ XD
2011. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én megoldom: Beszólok nekik, majd röhögök rajtuk egy jót :D Egyébként engem legjobban az olyan kérdések b@sznak fel, amik valahogy így hangzanak: Nagyon dagadt vagyok? Erre kitesz magáról egy képet, amint nincs 40 kg, szép az alakja, és azt írja, hogy szerinte csúnya. De mondjuk egyértelmű, hogy csak az egó növlése a cél :D De hát mindegy, legalább jó ezeken röhögni :D Egyébként a szemes kérdések nekem is szúrják a szemem ( ;) ). Könyörgöm! Van olyan szem, ami nem szép? Meg felraknak a szemükről fekete-fehér képeket. Ezeket csak sajnálni tudom :D
2011. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem idegesítem magam az ilyenekn:D nem is szólok be. általában meg sem nézem ezeket a kérdéseket.
2011. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
most úgy őszintén mit érdekel? ha látsz egy ilyet alapból ne nyisd meg és nem kell ilyen felesleges kérdést feltenni -.-" o.O" Félre értés ne essék én nem írtam ki ilyeneket, de akkor is..ez egy közsségi oldal. Hadd teye fel a kérdést. ennyi.
2011. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

'ez egy közösségi oldal'

xDDDDD

2011. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
drága barátom ez pont nem egy közösségi oldal XDDD
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!