Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 10-es skálán mennyit adtok az...

10-es skálán mennyit adtok az alakomra és az arcomra?

Figyelt kérdés

Arc: [link]

[link]

Test: [link]

[link]



Külön-külön???


Nem beképzeltségből,csak kiváncsiságból tettem fel,hogy

min kéne esetleg még változtatnom???

Vagy smink tippeket,hogy mi állna jól???Esetleg fogynom kéne vagy híznom?!


Jöhetnek a kritikák ! :D:D


2011. aug. 20. 15:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
az alakoddal nincs gond, az arcod átlagos. De nekem inkább a hajaddal van gondom. Olyan semmilyen.
2011. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Alak 10, arc 4.
2011. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az alakod nagyjából rendben van, kicsit sportolhatnál, hogy feszesedj, az arcod is helyes, engem kicsit Rebecca Blackre emlékeztetsz a második képen. A hajadon változtatnék, de egyébként szép vagy.


Arc: 10/6


Test: 10/8

2011. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Alakod az nagyon jó 10/9 de szerintem az arcod is szebb az átlagnál,csak az első képen sötétszőke a másodikon meg világos az festett,vagy csak a fények miatt?
2011. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Jó alakod van, 10/9 :D


A hajadba én festetnék barna melírokat, szerintem úgy jó lenne. :)


Egyébként az arcod szép. Sminknek pedig szemceruza felül-alul szerintem jól áll. És szemhéjpúdernek meg valami világos, és a szem körvonalába pedig barna, vagy rózsaszín.

2011. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Az alakod nagyon jó, én elfogadnám 10/10.

Az arcod is szép, legalábbis az első képen biztosan. A második kép viszont nem valami jó, már bocsi, de a sminked elég rossz, a szemöldököd el van szedve, és a színe se stimmel a hajadhoz. És jobban néztél ki frufru nélkül.

2011. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik az arcod, és az alakod is teljesen rendben van. A hajad nekem kicsit túl szőke, szerintem egy természetesebb szín jobban állna, a testeden nem kellene változtatni semmit.

(Ami „nem tetszik”, hogy olyan „lányos” vagy. Nem egy nőt látok, hanem egy szép lányt, ezen majd az idő segít.)


Arc: 10/8

Test: 10/8


Egyébként hány éves vagy?

2011. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

10/10 arc-és test is egyaránt. Mit kéne változnod?

Hát a barátnőd helyett engem kéne átölelned :-))

Na ezt csak viccnek szántam meg ne sértődj, nagy lenne a korkülönbség :-)

Egyébként tényleg helyes lány vagy, ne akarj megváltozni...

2011. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

alakod tökéletes:) 10 / 10

az arcod is 10/9

viszont tényleg valami más haj/hajszín jobb lenne :) szerintem ;-)

2011. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

nem értem, hogy itt miért írnak 10-eseket testre, amikor szerintem mindenki látott már ettől sportosabbat, mást nem akkor képen, de legalább ne írnátok 10-est

de nem azért mondom, tényleg egészen jópofa vagy, leszámítva a 2. képen a hajadat, egyébként a hajad az első képen jó, az arcod is szép, és az alakod is rendben van nagyon, de nem tökéletes, pedig a 10-es szám szerintem minimum tökéletest jelent


de szerintem ez a számozgatás is teljesen hülyeség

(amúgy is sokkal logikusabb lenne 5-ig számozni, de tökmindegy)

2011. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!