Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb csaj?

Szerintetek melyik a jobb csaj?

Figyelt kérdés

[link]


Nektek melyik tetszik jobban??


Szerintem az orsi . :))


2011. aug. 19. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Annak az Orsinak milyen feje van már, b*zdmeg?:O Kajak ránéztem a képre, és rohadtul meglepődtem, hogy ez most tényleg ember? :O A másik se valami húdenagyongyönyörű, de sokkal szebb. És az az orsi te vagy, esetleg a barátnőd. Ez a kérdés nem számít hirdetésnek?:/ Végülis azért tetted fel a kérdést, hogy szavazatokat gyűjts... -.-
2011. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted az Orsi, mert Te vagy Orsi...


Amúgy ez az alapvetö baj az emberekkel, hogy a semmire is olyan brutális önbizalmuk van, ami már fáj.

Egyrészt, Ti nem csajok, nem is Nök, hanem kislányok vagytok, ráadásul az egyik telefonnal pózol, a másiknak (Neked) pedig olyan sz@rul sikerült képed van, hogy az gyalázat. Nincs azzal baj, hogy nem Te vagy a legszebb a földön, csak ha azt gondolod, hogy mégis, akkor nem csak rondának, de ostobának is tünsz....

2011. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
olyan miért nincs hogy egyiksem
2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%
jajj kis butám..;) hiába vered itt magad,hogy hú de cuki vagyok..akkor is csak egy ronda nyomorék cigány maradsz..mindig! :'DD
2011. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Jaj annyira aranyos az a vaddisznó a képen amit az egyik válaszoló linkelt be!=)
2011. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
b@szki, ha ilyen pofám lenne mint orsinak nem nagyképűsködnék vele...és nem vagy "csaj", a jó kifejezés meg nem ide illő...a helyedben nem raknám még ide is ki a roma vaddisznópofámat (amúgy az a vaddisznő amit egyik válaszoló küldött tényleg cuki:D)
2011. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ocsmány mind a kettő,de főleg ez az orsi.
2011. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne tegyünk különbözetet..k*urva szánalmasak vagytok, hogy MINDENHOL MINDIG A SZÉPSÉG..elegem van az ilyen nyomorékokból...mindegyik helyes aranyos..NE TEGYETEK MÁR KÜLÖNBSÉGET...Belsőt is nézzétek már ne csak a kinézetet...
2011. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!