Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki hogy a lábam között is...

Ciki hogy a lábam között is borotválkozok?

Figyelt kérdés

az állitólagos legjobb barátnőmmel még az iskolában összevesztem és még régebben kérdezte hogy én borotválom e ott lent.

és mivel nem gondoltam hogy ezt fogja terjesztgetni,megmondtam neki hogy igen.

erre pár nappal azután összevesztünk és az osztálytársainknak elmesélte és mit ne mondjak,k.rva ciki volt hogy ott sugdolóznak nagyban,meg bámulnak,aztán elkezdik verni magukat hogy úristen de undoritó,fuj!!!

ennyire ciki hogy zavar ha egy őserdő van a lábam között,és inkább leborotválom?

13l


2011. aug. 18. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Jézus!! Először azt hittem valami vicc lesz a kérdés. Hát az osztálytársaid rettenetesen nagy degenerált hülyék,főleg a barátnőd,hogy ekkora "spicli" egy áruló. Természetes dolog,hogy adsz magadra és borotválkozol. Mondd meg nekik nyugodtan,hogy súgdolózzatok csak nyugodtan,engem inkább az zavarna ha olyan igénytelen lennék mint ti. :)
2011. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előzővel. Nekik kellene szégyellni magukat amiért nem igényesek. Miért ne lehetne borotválkozni ott ahol zavar a szőr?

Ne foglalkozz velük!!

2011. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

mondjuk hát ezaz,meg úgy birom,hogyha pl masztizásról kezdenek el beszélgetni,már úgy osztják az észt hogy hogy kell meg minden,de ha megkérdezem őket hogy miért,te is szoktál? akkor már ez lesz: FÚÚÚÚJJ dehogy!!

2011. aug. 18. 15:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha azért borotválkozol, mert TÉGED zavar (ebben az esetben erről van szó, ha jól vettem ki a szavaidból), akkor nem ciki. Akkor lenne ciki, ha mondjuk lenne egy pasid és az ő követelőzésének hatására tennéd. Amúgy elég köcsög a "barátnőd", hogy mit ne mondjak. Én a helyedben szembesíteném ezzel a ténnyel.

Szintén 13/L

2011. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi utolsónak is :))

amúgy nincs pasim,de ha lenne és pl nem tetszenék neki szőrösen,akkor meg azért se borotválnám le mert nem fogok egy fiú miatt leborotválkozni

nem másoknak hanem magamnak akarok megfelelni :)

2011. aug. 18. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!

Én pasi vagyok

és 13 évesen engem is ugyanezért cikiztek.Egy srác az osztályból meglátott a strand zuhanyzójában és másnap az egész osztály tudta.Nem sokkal később amikor táborban voltunk láttam a tusolóban,hogy akik legjobban csesztettek ők is leborotválták.

2011. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D

amúgy már nem azért de egy fiúnak szerintem jobb dolga is lehetne minthogy más fiúk tökét nézi xdxd

ezzel is cikizhetted volna :"D

2011. aug. 18. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben igaza van a kérdezőnek.:D

Ha srác létemre véletlenül meglátok egy másik fiút egy szál p*csben, nem kezdem el csekkolgatni a hancúrlécet, hanem elhagyom a helyiséget. A kis köcsög!:D

2011. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
háhá XD az :DD
2011. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!