Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikük a jobb pasi?

Szerintetek melyikük a jobb pasi?

Figyelt kérdés

1. [link]

[link]


2. [link]

[link]



közös: [link]

[link]


2011. aug. 15. 18:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
46%
áhh csurog a nyálam az első nagyon tetszik imádsom az ázsiaiakat:D
2011. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy kínai, koreai, japán vagy milyen. Az összes ugyan úgy néz ki.
2011. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
én a pasikat szeretem..
2011. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Egyik se tetszik. Nem csípem a cicafiúkat. De inkább az első, hogyha a második képet nem láttam volna.
2011. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

egyetértek az egyik hozzászólóval,hogy mindegyik ugyanúgy néz ki...ha olyan filmet nézek amiben ferdeszeműek vannak,akkor pár perc után nem tudom ki kicsoda...:D

Meg egy másik válaszolóval is egyet kell értenem,hogy ezek cicafiúk...Kérdem én hol vannak azok a nők,akik a férfiakat szeretik...

2011. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
egyik se
2011. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Pasik? Az igazi pasik nem így néznek ki. Fogalmazzunk inkább úgy, hogy ezek kis fejletlen fiúkák. Ezután a kérdés is értelmét veszti nálam.


22/L

2011. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

az én szememben az az emberi lény.. akinek hímvesszője van,ennek elenére szemfestéket használ,nem számít férfinak.


egy férfinek férfias ruhákat kell hordania,kell hogy legyen egy minimális szőrzete.. ugyanis többek között ettől különbözik a nőktől. ha idősebb akkor kis arcszőr sem árt. és abból kifolyólag,hogy FÉRFIre hárul minden olyan fizikai munka amit a nő kénytelen elvégezni,ezért kicsit javít a férfin ha átszik a testén egy kis edzettség,egy is izom.

2011. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ő már pasi vagyis FÉRFI

[link]

2011. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%

és ha neked ezek a "fiúk" jönnek be.. akkor ezzel az erővel lehetnél akár lezbikus is. mert mg a lányok is férfiasabbak ezeknél a hormonzavaros kuurváknál.

dehát kinek a pap,kinek a papné

2011. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!