Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehúzócsíkkal tégelyes gyantát?

Lehúzócsíkkal tégelyes gyantát?

Figyelt kérdés
Vettem a Veet zselégyantát érzékeny bőrre, a pihéket szépen kiszedi, de azt a részt amit már régóta borotválok nem szedi ki egyáltalán. Arra gondoltam, hogy a tégelyes (kemény) gyantát ,amit ugye fel kell melegíteni, ezekkel a lehúzócsíkokkal letudnám-e tépni? Szerintetek?
2011. aug. 13. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan.
2011. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, az a helyzet, hogy a lábszáramat és semmilyen úton módon nem tudtam legyantázni tinikoromban, csak epilátorral jött le. Jópár év epilátor használat után vitte csak a gyanta.

Ugyanez volt, hogy sokáig borotváltam.


Nem tudom milyen a zselégyanta, de előfordulhat hogy a tégelyes sem viszi le.


Amúgy a patronost sokkal egyszerűbb feltenni, nem muszáj hozzá gyantamelegítőt venni. Az ugyanolyan mint a tégelyes csak kezelhetőbb.

2011. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal le fog menni. Nekem meg pont fordítva volt mint az előzőnek.. az epilátor nem vitte le a szőröket a lábamról, csak eltépte. Pár hónap gyantázás után már tudtam szépen kiszedni epilátorral is :)
2011. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm válaszaitokat, az utolsónak mondanám hogy én is teljesen ugyanígy vagyok az epilátorral.
2011. aug. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!