Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nincs már a boltokban a...

Miért nincs már a boltokban a tégelyes (kemény) gyanta?

Figyelt kérdés

Nem tudom a hivatalos nevét, ilyen kis kerek fémszinű tálcában volt régen. Most újra rászántam magam az itthoni gyantázásra de egyik drogériában sem látok ilyet már. Csak ezek a patronosak vannak. Azokat meg kipróbáltam vettem egy egész szettet gyantamelegitővel minden, és mikor kipróbáltam, 1-2 szőrszál jött csak ki vele. :(

Semmire nem jók nekem, még a lábamon sem szedi ki a szőrt nem hogy bikinivonalon. Én vagyok valami mutáns, hogy ilyen erős szőreim vannak hogy meg se mozditja őket?

Pedig szerintem jól csináltam mindent.

Ez a régi tipusú kemény gyanta amiről kérdeztem, ezt amikor használtam régen, egytől egyig kihozta mindenhol a szőrt, tökéletes volt...de már nem találom sehol.

19/l


2011. júl. 23. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Százforintos boltban láttam valamikor.

Nekem a patronos is működik. Biztos jól használtad? Am kár volt a szettért, mikróban is lehet melegíteni, vagy forró vízben.

2011. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én láttam dm-ben, a legalsó polcon szokott lenni
2011. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!