Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen "balesetek" történhetne...

Milyen "balesetek" történhetnek, amiben tönkre mehet az órákon át készített sminkünk, vagy hajunk?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új suliba fogok járni, ahol minden nap "tökéletesen" szeretnék megjelenni.Milyen kiküszöbölhető illetve kiküszöbölhetetlen "balesetek" történhetnek?
2011. aug. 13. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarlak elkeseríteni, de ezek a balesetek tuti olyankor fognak bekövetkezni, amikor otthon felejtetted a fésűd, cipőd, sminked stb., szóval amikor nem vagy teljesen felkészülve. :D
2011. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 szamóca.. ***** válasza:
100%
metró mozgólépcsőn iszonyat huzat van:)
2011. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 nevetnemadok válasza:

A hajad úgy mehet tönkre hogy odamegyek és összekócolomXD

A

2011. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 nevetnemadok válasza:
sminkedet pedig leviziágyúzomXDXD
2011. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én legnagyobb ellenségem a szél:) mindig tönkre teszi a gondosan beállított hajat, rosszabb esetben (erősebb szélfújásba) néha könnyezni kezdek és a sminkem is elfolyik:SS
2011. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elkezd zuhogni az eső, és nincs nálad ernyő. A hajad tönkremegy (főleg, ha vasalva van, nekem legalábbis akkor borzalmas, de még ha göndören hagyom akkor is, mert akkor szöszösödik), a sminked leázik.

Velem is ez volt a ballagásomon, tökéletes smink, feltupírozott, csini haj, erre jön az eső, nagy zuhé, a végén úgy néztem ki, mint egy ázott madár, aki jó ideje hajléktalan.

2011. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!