Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen "balesetek" történhetne...

Milyen "balesetek" történhetnek, amiben tönkre mehet az órákon át készített sminkünk, vagy hajunk?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új suliba fogok járni, ahol minden nap "tökéletesen" szeretnék megjelenni.Milyen kiküszöbölhető illetve kiküszöbölhetetlen "balesetek" történhetnek?
2011. aug. 13. 17:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak,hogy fel legyek készülve. :)
2011. aug. 13. 17:48
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

leöntenek vízzel, sírsz, izzadsz, elszakad valamelyik ruhád/cipőd,

amúgy meg ezek mindig váratlanul jönnek szóval sajnos nem lehet előre felkészülni

2011. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 szamóca.. ***** válasza:
100%

a haj gyilkosa a metro mozgólépcső:D


a sminkbe meg én spec mindig beletüsszögök, épp mikor még nem száradt meg a tus.

2011. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1.a sminkről és a hajról volt szó. :) és igenis ki lehet küszöbölni. télen váltócipőt visz magával az ember, amit a tornazsákjába rak, nyáron váltó flipflopot.. izzadás, sírás, vízöntés után sminkigazítás a magunkkal vitt sminkkel, hajigazítás fésűvel, hajgumival kontybakötni, a frufrut meg felcsatolni. :) szóval ki lehet küszöbölni mindent csak hely és időígényes. :) köszönöm a válaszod!

2. a mozgólépcsőset nem értem... >< kifejtenéd? :D

2011. aug. 13. 17:57
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem értelek te ember.
2011. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ó és a zöldkéz mindenkinek megy ^^
2011. aug. 13. 18:00
 7/16 A kérdező kommentje:
engem nem értesz? O.o ha fiú vagy nem csodálom.. de mit nem értesz? o.o
2011. aug. 13. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Lány vagyok, csak azért mondtam mert, hogy gyakorlatilag mindenre van megoldásod, nem is értem, miért kérdezel. :D

Amúgy nem tudom hanyadikos vagy, de nálunk az is menő volt, hogy rágót ragasztottak egy két lány hajába... Vagy csak simán fogtak egy ollót és levágtak pár tincset.

2011. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ájj grr ollóktól félek >< xD hát azért kérdezem hogy hátha van valami amire nem lennék felkészülve. mint most mondtad ezt a rágósat meg az ollósat is.
2011. aug. 13. 19:04
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
hát szerintem nagyon nincs olyan amit nem tudnál megoldani. én mondjuk lusta lennék egész nap a tükör előtt lenni, inkább átfutom a következő órára kellő dolgokat, megírom az elkésett házim, a te helyedben barátokat keresnék és velük lógnék.
2011. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!