Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezen "felháboro...

Csak én vagyok ezen "felháborodva"?

Figyelt kérdés

Korombeli 12 évesek itt kérdezgetik, hogy szerintetek is dagadt vagyok és kirak egy képet ahol fullra látszik milyen vékony.

A másik, meghogy milyen sminket ajánlotok egy buliba?

Most komolyan csak menőzni akarnak vagy komplett hülyék?

Nem tudom, én is 12 vagyok de még eszembe se jutottak ilyek.


12L


2011. aug. 10. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te legalább normális vagy, egy a ritka kivételek közül. Nem is olyan rég volt, hogy én voltak 12-13 éves. Csak pár éve, és akkor még nem ez volt mint most, persze akkor is voltak akik jártak bulizni, de nem a többség. Nekem például eszembe nem jutott, hogy el kéne menni diszkóba, kivéve, ha iskolában volt valami ilyen jellegű dolog. A sminkelés már más dolog, mert hétvégén, vagy otthon én is kísérleteztem, de utcára azért nem, max. szempillaspirál, az bőven elég volt. És mégis felnőttem, sőt nem is maradtam le semmiről.

19L

2011. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!