Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted szép ez a lány?...

Szerinted szép ez a lány? Tetszik a stílusa?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Mielőtt azzal jönnétek hogy " Ez nem stílus ez csak egy..." megmondom hogy ez egy stílus és a neve gyaru.


2011. aug. 6. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a stílusa, a lány meg aranyos, szép, tetszik a sminkje, a ruhái, a haja...kár, hogy nekem ez nem állna jól. :/ :D
2011. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Végülis csak tiarája van, feltornyozott szőke, hullámosított haja meg nagyestélyi ruhában flangál valamelyik képen (megnyugodhatsz, ezek jellemzőek a himékre is). Mivel egyetlen képen látszik csak, hogy milyen a ruhája, logikus feltételezés, hogy hime, mivel a hime és az agejo között csak a ruha szinte a különbség (méghozzá az, hogy az utóbbi inkább szexisebb, a hime meg "cukibb". Az a ruha meg minden, csak nem szexi).

Ha azt akarod, hogy felismerjük, linkelj olyan képet, amin valóban rá lehet ismerni a stílusra:)

2011. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
2011. aug. 6. 15:38
 14/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ennek van stílusa ? :D

Én csak egy átlagosan felöltöztt lányt látok, esetleg a haja furcsa.

2011. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a szépségét nem tudom megállapítani a sok vakolattól...
2011. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amúgy ezek a kínai/japán lányok smink nélkül eszméletlenül kifejezéstelen arcúak, már is nem lennének ilyen szépek smink nélkül, ha látnánk őket..

A haj az tetszik. A ruhák sem rosszak.

2011. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezek koreaiak vagy kínaiak..nem tudom, esküszöm amúgy nem tudom megállapítani:D


De ez a két példa elég durva:O


[link]


[link]

2011. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez a csaj Sakurai Rina és japán.:)
2011. aug. 7. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!