Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rihanna vagy Shaikra?

Rihanna vagy Shaikra?

Figyelt kérdés

Melyik nő tetszik jobban ?

Rihanna:

[link]


Shaikra: [link]


Szerintem RIHANNA szebb , és szánomra Rihanna a legszebb nő a Földön akit valaha láttam !:DDDD

Shaikra valamiért nem tetszik !

Vélemények ?:O:D


2011. aug. 4. 22:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Shakira :) De nekem akkor jobban tetszett, amikor nem volt ennyire sovány. Szegénykém nagyon lefogyott mostanság, főleg a Loca klippben látszik. De azért így is mérföldekkel veri Rihannát.

Jó, azért Ririt sem rugdosnám ki az ágyamból, de én már csak ilyen vagyok:D


Egyébként ha legszebb énekesnőt kellene választanom, akkor az Beyonce lenne. Fél karomat adnám azért a nőért, de komolyan :)

Egyszerűen gyönyörű: http://www.youtube.com/watch?v=FHp2KgyQUFk&ob=av2e


19F

2011. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ! :D rihanna(L)

Az utolsó előttinek meg h nem 2Pac a legjobb ? Ezt meséld be a világnak ..

2011. aug. 5. 01:03
 33/36 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyönyörű, de Rihanna jobban tetszik!
2011. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
szerintem rihanna sokkal szebb és különlegesebb smink nélkül is mint shakira. ő se csúnya de szerintem tök átlagos.
2011. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem 2Pac a legjobb mert nem. Hol olvastad h ő a legjobb? Vagy kapott ilyen díjat h ő a legjobb? SZERINTED a legjobb. Szerintem nem. Vélemények különböznek.
2011. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A linkelt hosszú hajú fehér felsős képen jól nézett ki, és ennyi, sztem hülye feje van, ránézek, és hallom a nyávogását, egyszerűen nem bírom (nem kimondottan a külseje miatt, de így már szépnek sem látom.)

Shakirában sem látok semmi különlegeset egyébként, nekem egy kaptafa.

[link]

Nem egy szépségideál, de van benne valami különleges, és rohadt jól néz ki.

2011. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!