Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg van, aki ilyen jól...

Tényleg van, aki ilyen jól viseli ha túl melegen öltözik, vagy csak szégyelli, hogy belesült és ezért kamuzik? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Ma a lakótársam a tanácsom ellenére, hogy ne égesse magát így- arra hivatkozva, hogy ma egész nap majd úgyis esni fog meg hűvös lesz- a szoknyájához mintás fekete harisnyát és CSIZMÁT húzott. Nálunk Szegeden egész nap szép idő volt, délután 29 fokkal én mezítláb, saruban voltam...

Mikor hazaért és rákérdeztem, hogy nem volt-e melege így közölte velem, hogy "ááá, nem"...

Szerintetek tényleg lyen jól bírja a meleget? -mondjuk ez szerintem kizárt- Vagy csak kamuzik, mert cikinek találja a dolgot ezért nem vallja be az igazat.

(Jó tudom az ő dolga, hogy rohaszta-e magát, csak furcsállom)


2011. aug. 4. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit találna cikinek, nem értem?! Azt, hogy csizmát húzott? Akkor - tudom, hihetetlen -, de talán nem vette volna fel!
2011. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem szereti mutogatni a lábát. annak idején én is hosszú ujjúban voltam még nyáron is csak ne lássák milyen a bőröm.
2011. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!