Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165cm-hez 50kg sok? L/15

165cm-hez 50kg sok? L/15

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok. Éppen jó. Főleg ha izom is akad :-)
2011. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyon is jó :D

172 cm vagyok és 52 ._.

szerintem a Te alakod rendben van ;D

2011. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

52 kg*

bocsánat :$

2011. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Aki leanorexiázta a kérdezőt... A 165 centi + 65 kg, nos az meglehetősen kövérke... Főleg ha tizen-huszonéves. Esetleg ha szült 3 gyereket és 50év körül van már, akkor még elmegy a 65 kg...


Az 50 kg viszont 15 évesen vagy tökéletes, vagy sok. Sok abban az esetben, ha hízásra hajlamos és még felnőtt koráig jelentős mértékben fog nőni a súlya. Ezt meg lehet állapítani, ha megnézi az őseit, hogy ők milyen testalkatúak. Lányok általában az anyjukra hasonlítanak, tehát ha kövér anyja van a kérdezőnek, akkor elkezdhet aggódni, vagy inkább sportolni helyette.

Ha viszont ezt az 50 kilót tartja, és max úgy 57 kg-ig megy 20-25 éves koráig, különösebb erőfeszítések nélkül, akkor teljes mértékben tökéletes a súlya!

Ez nem anorexia. Aki ezt mondja csak irigy.

2011. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

07:56

:D:D:D az igen, honnan ez a nagy önbizalom?

Én meg 180centi 60 kiló mai férfiideál vagyok:P

2011. aug. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem pont jó :) Én is pont ezekkel a paraméterekkel rendelkezem. (165 cm és 50-51 kg)

Sokan mondják, hogy ígyis milyen vékony vagyok, és ruhákból is a legkisebbet hordom (XS-S). Szóval kövér tutira nem lehetsz O.o

19/L

2011. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
165höz vagyok 49-52 közt. s-m ruhákat hordok. kövér tuti nem vagy:) ha nem vagy elégedett magaddal, akk mozogj. úgy feszesedsz meg izmosodsz. de fogynod még így látatlanban sem kell.
2011. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyik szülőm se kövér a nővérem is 25 évesen 56 kg. Úgyh sztem nem leszek kövér. Ink. azért tettem fel ezt a kérdést mert zavar a combom. Én vastagnak látom, de akárkit megkérdezek csak néznek h miről beszélek.Azt mondják h tökéletes lábam van,ink szép nőies nem pedig kislányosan pipaszár. De nekem akk is vastagnak tűnik. :S
2011. aug. 2. 12:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Jahh, a láb... Nos igen, ismerős. Épp amiatt éreztem én is mindig dagadtnak magamat. Na jó, tudom, hogy a dagadt az más téma, mindenesetre sosem merészeltem magamról azt mondani, hogy vékony vagyok, mert a combom alján (ott a térd belső felén) mégis ott az a hájacska, meg a fenekem se a legminibb. :-)

Ezt a combhájat sose tudtam eltüntetni, igaz túl sokat nem is próbáltam. Ehelyett rohangászok, biciklizek, amitől meg szintén nem vékonyodik... Hanem valamelyest átalakul, formálódik. Ha pl sokat bringázok és tiszta izom a fenekem+combom, akkor már alig zavar, hogy még mindig ott a térdem körül olyan vastag... :-)

Szóval nem lehet mindenki pipaszál, de ami azt illeti, úgy tűnik nem csak a pipaszál lábúak tetszenek a fiúknak. Volt már, hogy a fenekem+lábam miatt tetszettem hapsiknak, ezt mindig furcsállom, de persze jó.

Na meg az is jó, hogy ezt a súlyt és formát különösebb odafigyelés nélkül tudom tartani.

Amúgy én kb 163cm és 48 kg lehettem 15évesen. Most meg 164cm, a súlyom meg 52-55 kg között szokott lenni, 30 évesen.


Valószínűtlennek tartom, hogy neked is valaha is vékonyabb lesz a lábad. És azt meg valószínűnek, hogy mindig is vastagnak fogod érezni. :-) De próbálj inkább rá se gondolni. Fogadd el magad, tök jó ez a súly, biztos neked is olyasmi vastag, mint nekem. Jó az, ne aggódj! És ne a pipaszál lányok lábaihoz hasonlítsd a tiedet, hanem a ducibb lányokéhoz. Meglátod milyen jó csaj vagy hozzájuk képest!

Táplálkozz egészségesen, hogy ne hízz el, és minden rendben van. Ha meg te is nekiállsz kicsit sportolni, akkor meg jobbnak érzed majd a lábaidat, mert nem olyan normál plötyi lesz, hanem klassz izmos!

2011. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! Hát szoktam én sportolni, hetente egyszer elmegyek úszni,szinte mindenhova gyalog megyek,néha szoktam futni is meg otthon tornázni, csak az a baj h nem rendszeresen csak mikor épp eszembe jut. :S
2011. aug. 4. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!