Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak a vágás segíthet?

Csak a vágás segíthet?

Figyelt kérdés
Fekete hajú lány voltam...egyszercsak a hajamba lett csináltatva szőke melírok...persze azok vörösek lettek!Ezután 2 hónappal újra lettek melírok....és a fekete szép lassan lenőtt ugye....aztán tavaly nyárom teljesen befestettem szőkére!ahol a fekete le volt nőve ott szép szőke lett...az alja a hajamnk meg vörös....tehát a szőkék rémálva valóra vált....vöröses szőke voltam....Gusztustalan...lényeg a lényeg hogy ki lettem hidrogénezve már többször....és még mai napig meglátszik hogy hol voltam fekete...persze már nem vörös.de egy-kát árnyalattal sötétebb ott a hajam....és mi a megoldás erre?le kéne addig vágni a hajam amíg a fekete még benne van??
2011. júl. 29. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok felteszek róla képet!!!
2011. júl. 29. 15:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, egy kép segítene a dolgon.


Két dolgot tehetsz, hogy eltüntesd ezt a sávot.

Tetetsz bele sötétebb szőke melírcsíkokat a tövétől minimum a sávokig, vagy a végéig, így kevésbé lesz feltűnő, nagyjából egyenletesnek fog látszani.

A másik, hogy választasz egy sötétebb szőkét, először csak a tövéhez kened fel, és mikor jól megfogta, akkor viszed még 5 percre a maradék hajadra, hogy egyenletesen átfedje. Egy darabig ne akarj teljesen platinaszőke hajat, mert változatlanul látszani fog a sáv.


Előfordul, hogy a hajszínezők jobban elfedik az ilyen átmeneteket, mint a festékek, mivel jobban lerakódik a haj felületére, és kevésbé világosítja. Valami ammóniamenteset keresel, ártani nem fog. Ezt otthon is meg tudod próbálni magadnak, fodrász nélkül.

2011. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!