Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyok a combjaim? KÉP

Nagyok a combjaim? KÉP

Figyelt kérdés

Sportolok és ezért izmos is de mégis van rajta fölösleg. Szerintetek átlagos vagy túl nagy lábaim vannak? És ez "X" lábnak számít? :(

[link]

amúgy 15/L, 170cm/57 kg


2011. júl. 25. 23:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia Nagylány!


Nem akarlak kioktatni, mert tudom, hogy nem szereted, de muszáj lesz.


Szerintem egy icipicit testképzavarral küzdesz. De azt hiszem ez nekem is megvan, fiú létemre, és még 5 évvel idősebb is vagyok.


Az első képen én kifejezetten vékonynak látom a combjaidat. Bár szerencsére nem túl vékony. Izom azért van rajta, ami jó, de semmi fölösleg. Persze azért szép a lábad.


A második képen meg nagyon jól látszik, hogy állati szép vagy. A hasad meg lapos. Aki azt mondja nem, az csak kötekedik vagy irigykedik rád.


Én egy cseppnyi fölösleget sem látok rajtad. Bár nekem egyáltalán nem számít, hogy egy lány deszka vékony, vagy egy kicsit duci, mert ez nem befolyásolja a tetszését. Tetszettek már olyan lányok is, akiken jócskán volt fölösleg és vékonyak is. Nem ezen múlik. És nem tudnék dönteni, hogy melyik tetszik jobban.


De a te esetedben, te mindenképpen a vékony lányok közé tartozol, ezen ne is aggódj többet.


Am a lábaiddal kapcsolatban. Szerintem ez nem számít X lábnak. Meg ahogy izmosodsz, azért még ez a pici xesedés is eltűnhet. Am nekem is valami hasonló lábam van, kb ilyesmi mint a tiéd. Én a nyáron izmosodtam és már sztem nem tűnik olyannak. De nekem nem is volt x lábam, mert ha az lett volna akkor mondták volna. Szal neked sincs. Túl sok mindenen aggódsz.


És van olyan lányismerősöm, akinek ez a fogyás a mániája, hogy a combján meg a nemtomhol mindig van egy kis fölösleg szerinte és csúnyának látja magát ettől. Ez akkora marhaság. Én azért szeretem, ha van egy kicsit a combon is, meg a fenéken is.


Bár a tiéden aztán tényleg nincs semmi. Nagyon szép vagy


20f

2011. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
2331 meg 0004
2011. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
00:52 köszönöm szépen a "kioktatást" :))
2011. júl. 26. 00:58
 24/37 anonim ***** válasza:
Ja télleg, nem is sikerült igazán kioktatnom. Pedig emlékszem, hogy amikor elkezdtem írni, úgy akartam, hogy majd jól lehordalak, hogy mégis miket képzelsz magadról meg ne hallgass a körülötted levő hülyékre stb. Csak aztán valahogy feledésbe merült.
2011. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt, szép alakod van, nincs felesleged, és ez nem X-láb.
2011. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
korrekt mi? ha minden csaj ilyen korrekt lenne nem válogatnék :D
2011. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes a tested. Na hallgass azokra, akik azt mondják, hogy túl vékony stb.. Általában csak a túlsúlyosok mondják ezt, hogy magával rántson.


19/F

2011. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Hm nem cseppet sem nagyon ! Nem értem miért gondolod nagynak ! Bár az enyémek kisebbek de gyúrok rá azt akarom hogy izmosabb legyenek ha nem vagy megelégedve velük te is sportolj rájuk :) !
2011. júl. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Aki leszól tényleg bekaphatja. Szép tested van, és ha sportolsz meg is tarthatod. 17/F
2011. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
vékonyabb már nem is lehetne, olyan vagy mint egy nádszál.
2011. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!