Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci, de még formás és szexi...

Duci, de még formás és szexi csajok?

Figyelt kérdés
Linkelnétek olyan képeket ahol szerintetek ebbe a kategóriába tartozó lányok vannak?
2011. júl. 24. 22:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én azt hittem duci vagyok, de ránéztem a képekre és egyáltalán nem. Aklkor körülöttem anorexiás mindenki?
2011. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
:)... azért a duci és az anorexiás között van egy pár lépcsőfok ... pl ottvan mindjárt a "normális" :D
2011. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, de épp ez, hogy akkor én vagyok a normális.. ideje rendbehozni a testképemet:)
2011. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam a kérdést, egyből tudtam, hogy lesznek olyan válaszok, hogy "ilyen nem létezik"...

Ők így gondolják, mások meg nem (én sem)

Képek

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én (is)írtam h a kettő üti egymást... nos ..amiket belinkeltél:

1.Egyáltalán nem duci kategória... nagy a segge és kicsit pohos...oké elmegy szexinek mivel NEM DUCI!!

2.ocsmány nagy lógós mellei vannak és hurkás hasa fujj...nem szexi.

3.Olyan mintha terhes lenne, jó nagy sonkái vannak..nem szexi.

4.ÚÚÚÚ mekkora combja van??? azért photoshop nélkül is megnézném -.-'..nem szexi

5.Ez neked duci ???:D...A hasán van egy kis felesleg de ennyi ...Szexi de NEM DUCI


ez a véleményem...

nincs "szexi duci" ...max ruhában

2011. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Előző... igen is duci az 1. és az utolsó. Például nézd meg utolsónak a karját.. Hát azt nem nevezném vékonynak, se a lábait:)
2011. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves szőrszálhasogató :) A kérdés úgy szól, hogy linkeltek e képet, ahol szerintetek ebbe a kategóriába tartozó lányok vannak... két helyen is újra kellene értelmezned. Először is ott van, hogy "szerintetek", ergo tisztában vagyok vele, hogy az erről alkotott vélemények eltérőek lehetnek, mivel az emberek ízlése is eltérő. Tehát elmondhatod a sajátod, de nincs okod, sem jogod vitába szállni a másikkal, mert NEKI ezek igen is szexi lányok, attól függetlenül, hogy NEKED nem azok.Én imádom az eperfagyit, apukám meg csak a citromosat szereti...melyikünknek van igaza? Na ugye :)


A másik, hogy nem azt kérdeztem, szerinted létezik e ilyen, hanem egyértelműen azokhoz szólt a kérdés, akik szerint létezik ilyen és meg is tudja mutatni.


Általános iskolában még volt értő olvasás óra az én időmben...manapság már nincs?

2011. júl. 27. 00:42
 18/21 anonim ***** válasza:
sorry,iszonyat szemét vagyok mert elmondtam a véleményemet -.-'... én csak azt mondtam h ezek a lányok NEM ducik, akiket linkelt.LEgalábbis az első és az uccsó biztosan nem-.-'... okés nem vékonyak de a vékony és a duci között van átmenet ...
2011. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
elmondtad a véleményed, bár egyáltalán nem azt kérdeztem, h szerinted létezik e ilyen, mint azt az utolsó kommentemben is írtam, de amit csinálsz, az már egyszerű szőrszálhasogatás...felfogtuk, hogy szerinted nincs ilyen, és ha valaki képeket linkel az neked vagy nem lesz duci, vagy nem lesz szexi... innentől kezdve fölösleges elmondanod a véleményed, mert tudjuk, és egyébként sem a kérdésre válaszol...
2011. júl. 27. 08:19
 20/21 anonim ***** válasza:

tegnap 23:24

Én linkeltem a képeket, oké, hogy elmondtad a véleményed, de mindegyik jellemzésből kihagytál egyetlen szót, erre figyelj legközelebb: "SZERINTEM"

Kijelented, hogy nem szexi... Ne álljunk le ezen vitatkozni, szerintem azok, és nem csak szerintem. Te másképp gondolod, de attól még nem szentírás...

A 2. csajjal kapcs. meg mutass nekem ekkora, TERMÉSZETES mellet, ami nem lóg ennyire (egyáltalán nem vészes), sok csaj meg örülne ennek a hasnak, ha mellé ilyen vékony dereka lenne, mint neki. Na mind1.

2011. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!