Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szabó Zsófia az Anna bálon?

Szabó Zsófia az Anna bálon?

Figyelt kérdés

Zsófi a 2. helyen végzett a balatonfüredi Anna Bálon.

Tévedés ne essék vitathatatlan hogy szép,de én személy szerint kissé igazságtalannak tartom,hogy egy olyan ember kerül dobogóra egy ilyen "versenyen" aki,már jókora hírnévre tett szert,érvényesült a médiában és jóformán egész Magyarország ismeri...jóllehet az első helyet nem ő szerezte meg,de így talán jobb is...

hasonló helyzetet éreztem itt is,mint amikor Kocsis Korinna nyerte meg ezt a Bált.talán ezután indult a Királynő c. szépségkirálynő választó műsoron az RTL-en(vagy fordítva? mindegy a lényeg ugyanaz) elhappolva a lehetőséget más kevésbé(vagy egyáltalán nem) ismert hölgyek elől...mi tagadás ő is gyönyörű..

Véleményeket kérek!!!!szerintetek is így van?????


2011. júl. 24. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

botrányos a csaj...(nőnek azért nem nevezném)

elég szomorú, hogy ennyi ésszel csaholnak utána az emberek...

egyébként számomra egyáltalán nem szép, csak a szemét tudja meregetni...egyébként meg amilyen exhibicionista simán kinézem belőle, hogy arra hajtott, hogy válasszák meg...az utcánkban kb 5 szebb lányt tudnék mutatni...és a bálon is volt ennyi szebb

2011. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

09.15-ös :


én írtam, hogy nekem nagyon tetszik a külseje. A belsejét nyilván nem ismerem. Egyébként lány vagyok , szóval nem csaholok utána. Lehet, hogy sznob, de azért butának nem nevezném és nem tartom.

2011. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csúnya, sokan a fél életükről lemondanának, ha csak annyira lehetnének csúnyák, mint ő.. :D Azzal viszont nem értek egyet, a szépségkirálynő választáson indulóknál is szebb... Szerintem az idei királynő nagyon szép, én szinte végig neki drukkoltam. Viszont azt megfigyeltem, hogy magán a versenyen, amikor nagyon meg volt csinálva csúnyább volt, mint "hétköznapiasan"...
2011. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, én csak annyit fűznék még hozzá a szépségversenyeken való indulással kapcsolatos észrevételedhez, hogy ez szerintem nem celebség-nem celebség kérdése, hogy van, aki több versenyen is elindul.


Ismeretlen lányok is el szoktak indulni több versenyen.


Nekem semmi bajom a Zsófival, és mint mondtam, nagyon tetszik , nagyon tetszenek az ilyen "Lucy Ewing" típusú lányok, a személyes ismeretségi körömben eddig egy iylen típusú lányt ismertem, őróla is mindig áradoztam másoknak, hogy nagyon szép.

2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
értem én,de azért lássuk be,hogy az ismeretség miatt is egy csomóan szavaztak rá...sokan mondják,hogy az utcájukban akad több, nálánál sokkal szebb csaj is...ha ők lennének ismertek(pl. valamilyen sorozatból) akkor meg nekik lenne eleve nagyobb előnyük és akkor ugyanitt tartunk...el hiszem hogy szép,és mondtam ez nem is kérdés,csak az a sok rajongó... ha a többi lánynak is lenne ugyanannyi,mint neki,na akkor lenne igazságos szerintem...de mindegy,lehet megfogadom a tanácsot:majd akkor elkapcsolom a TV-t...
2011. júl. 27. 15:41
 16/17 anonim ***** válasza:

"...ha ők lennének ismertek(pl. valamilyen sorozatból) akkor meg nekik lenne eleve nagyobb előnyük..."


Meg őket utálná mindenki, hogy a csapból is ők folynak, és nem is olyan szépek blabla... Jó magyar szokás szerint.


Egyébként kérdező igazad van, tényleg előnnyel indult az ismertség miatt, de aki annyira szép, azt úgyis felfedezik ha nagyon nyomja magát mindenféle versenyen...

2011. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nézd, kérdező, ez olyan dolog, hogy ha az utcánkban van valakitől szebb lány, akkor annak is megvan a lehetősége arra, hogy elinduljon egy versenyen.

Nyilván mindig vannak valakitől szebbek, és még attól is szebbek,és még attól is szebbek..stb., akik nem indulnak ilyen versenyeken,de ennek megint csak semmi köze a celebséghez.


Az ilyen versenyek szimplán arról szólnak, hogy az adott mezőnyből ki mennyire szép, nem kell ezt annyira túldimenzionálni.


Azt nem tudhatjuk, hogy mennyire számított a szavazatoknál, hogy Zsófi ismert ember, nálam speciel semennyire nem nyomott volnaez a latba, ha szavaztam volna, és mégis őt tartom messze a legszebbnek az összes lány közül.

Ennyi.

2011. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!