Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szabó Zsófia az Anna bálon?

Szabó Zsófia az Anna bálon?

Figyelt kérdés

Zsófi a 2. helyen végzett a balatonfüredi Anna Bálon.

Tévedés ne essék vitathatatlan hogy szép,de én személy szerint kissé igazságtalannak tartom,hogy egy olyan ember kerül dobogóra egy ilyen "versenyen" aki,már jókora hírnévre tett szert,érvényesült a médiában és jóformán egész Magyarország ismeri...jóllehet az első helyet nem ő szerezte meg,de így talán jobb is...

hasonló helyzetet éreztem itt is,mint amikor Kocsis Korinna nyerte meg ezt a Bált.talán ezután indult a Királynő c. szépségkirálynő választó műsoron az RTL-en(vagy fordítva? mindegy a lényeg ugyanaz) elhappolva a lehetőséget más kevésbé(vagy egyáltalán nem) ismert hölgyek elől...mi tagadás ő is gyönyörű..

Véleményeket kérek!!!!szerintetek is így van?????


2011. júl. 24. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez a nő mindenhol ottvan :/ -.-"
2011. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
A csapból is ez a némber folyik, remélem nem csak én kapok hülyét az álszent vigyoraitól!
2011. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az apjára szégyent hoz
2011. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen szégywnt..én kunszenti vagyok mint az apja volt...de ha meglátnám itt ezt a némbert biztos nem ugranék a nyakába...
2011. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát,én semmit nem mondok róla inkább,nem akarok szitkozódni,meg ilyenek,de légyszíves inkább arról(vagy arról is) írjatok véleményt amit én is leírtam!!!!!!szerintetek ez a dolog nem igazságtalan????nem csak szabó zsófiáról van szó,említettem Kocsis korinnát is.ők már egyszer egy másik helyen Érvényesültek,ismerik őket és eleve előnnyel indulnak emiatt....csak nem tudom,hogy ha már egyszer valaki megnyert egy királynőválasztást miért kell utána másik 6-on indulnia????elveheti a lehetőséget a többi lány elől....mehetne inkább modellkedni,ha annyira a köztudatban akar maradni...engem ugyan nem érint,de azért ez már zavar....ott ülök a TV előtt és azért szurkolok,hogy nehogy egy már a médiában közismert lány nyerje meg,akit már mindenki ismer,hanem a másik!
2011. júl. 25. 18:37
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem 3. lett?

Egyébként nem ő nevezete magát, tudtommal az Anna bálon nem kell külön nevezni, hanem minden fiatal lány részt vesz a versenyen is. Azt meg azért nem lehet elvárni, hogy egyáltalán ne menjen el, nehogy a zsűri úgy gondolja, hogy ő ott a legszebb. :D Én nem tudom, de engem egyáltalán nem zavar a csaj... Ha nem tetszik, ami megy a tévében elkapcsolom, vagy kikapcsolom, vagy szimplán csak nem foglalkozom vele.

2011. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

akkor 3.,bocsi...a lényegen nem változtat..:)

köszi a te véleményedet is!

2011. júl. 26. 23:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem változtat, de én is csak kérdeztem, mert azt hittem rosszul emlékszem.
2011. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Zsófi második lett, nem harmadik.


A magánvéleményem róla az, hogy egy iszonyat gyönyörű lány, nekem nagyon nagyon nagyon tetszik, jobban, mint aki első lett..


Általánosságban megértelek, mert az ismert embereknek valóban sok helyen előnyük van, de ebben az esetben egyáltalán nem értek egyet. Attól, hogy ismert, lehet őrá is szavazni és lehet az egyik legszebb lány ő is.


Számmora egyébként ő az egyik legszebb magyar nő , és sokkal jobban tetszik, mint pl. az idei Szépségkiránynő akármelyik indulója.

2011. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ez a zsófi egy primitív, sznob hülye!folyton az apjával jön..
2011. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!