Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted ez igaz vagy csak...

Szerinted ez igaz vagy csak azért mondják, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
van 3 barátnőm is ők nem ismerik egymást és mindegyiknek van pasija és találkoztam már velük is van amelyikkel csak 1x de van akivel többször is.mind 3 barátnőm miután már találkoztak velem a pasijak azt mondták,hogy barátjuk szerint nagyon szép vagyok. a barátnőim tudják,hogy nincs nagy önbizalmam ilyen téren ezért az lenne a kérdésem szerintetek csak kitalálták vagy tényleg ezt mondták a pasijaik? (nem ismerik egymást ezek a barátnőim szóval összebeszélni tuti nem tudtak)
2011. júl. 23. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem kitaláció.

Nincs olyan s*ggfej pasi, aki azt mondaná a csajának, hogy "drágám, a barátnőd milyen szép csaj", mert majd hülye lesz kockáztatni egy hisztit. xD A csaj meg akármennyire jó barátnőd is, sose mondaná ezt el neked, mert féltékeny lenne.

Persze ettől függetlenül még persze lehet, hogy szép is vagy. Csak nekem ez a szitu nem túl életszerű. :D

2011. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mikor az első mondta én is azt gondoltam magamban,hogy tuti csak azért mondja,hogy jobban érezzem magam aztán mondta a 2. is és a 3. is és furcsa,mert ha még ismernék egymást de nem.
2011. júl. 23. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy jobban érezd magad
2011. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért találnának ilyet ki? És miért ne dicsérhetné meg egy fiú a barátnője barátnőjét? Abban még semmi nincs, ha annyit mond rá, hogy szép.... Nem értem ezzel mi lenn a probléma. Ez még mindég jobb, mint amit az én barátnőm volt pasija csinált. Állandóan szidott, hogy milyen csúnya vagyok, és nem érti, hogy a csaj miért barátkozik velem, és ilyeneket mondott neki, hogy szakít vele, ha tovább barátkozik velem... Meg hogy ne csináljunk közös képet, mert rontom az összhatást. Ez jobb lenne? :D
2011. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem de megértem az első kettő válaszát is mivel tényleg furcsa szitu.azért is tettem fel mi mások véleménye mert magam se tudom.sajnálom ami veled történt remélem a barátnőd igaz barát volt és nem lett vége egy idióta srác miatt a barátságotoknak :)

köszönöm a válaszokat jöhetnek még!

2011. júl. 23. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy 17 évesek vagyunk.
2011. júl. 23. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát végülis nem lett vége, de van más probléma vele, ami miatt nincs minden rendben. :( Ez nem ilyen pasis ügy, annál kicsit komolyabb... de mindegy, ez most nem ide tartozik.


Igazából a srácnak szerintem nem az volt a baja velem, hogy csúnya vagyok, hanem az, hogy átláttam rajta, és felvilágosítottam a barátnőmet, hogy csak kihasználja, és mint kiderült igazam is volt. Mondjuk azt elhiszem, hogy neki éppen nem jövök be, de nálam sokkal csúnyább lányokkal is jóban volt, meg barátnőm állítása szerint mással nem viselkedett így... Elhiszem, hogy én sem tetszem mindenkinek, de ennyire ronda nem vagyok. :)

2011. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) biztos nem és jó barátnő vagy sajnálom,h most nem alakulnak jól a dolgok.remélem majd javulnak!:)
2011. júl. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!